ПЛИСКИ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ПЛИСКИ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
конотопфастів
З 22/01/2024 ЩОДЕННО
05:37
09:43
шосткакиїв
З 20/01/2024 ЩОДЕННО
07:43
09:52
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:43
09:52
київшостка
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
09:36
11:36
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
09:36
11:36
жмеринканеплюєве
23/05/2024
13:06
15:44
київнеплюєве
14,15,16,17,18,19,21/05/2024
13:06
15:44
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/05/2024
13:06
15:56
київхутір-михайлівський
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
13:06
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
13:06
15:50
київшостка
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ
13:06
15:50
шосткакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
14:24
16:37
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
14:24
16:37
неплюєвекиїв
17,18,20,21/05/2024
19:37
21:56
хутір-михайлівськийкиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
19:37
21:56
неплюєвежмеринка
22/05/2024
19:37
02:20
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
19:37
02:20
шосткакиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ
19:37
21:56
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
19:37
02:20
фастівконотоп
З 3/01/2024 ЩОДЕННО
20:06
21:14
київшостка
З 5/02/2024 ЩОДЕННО
20:34
22:44
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
20:34
22:44

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ПЛИСКИ.

У розкладі поїздів по станції ПЛИСКИ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ПЛИСКИ: 22

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ПЛИСКИ.

Розклад поїздів по станції ПЛИСКИ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ПЛИСКИ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!