ПОДІЛЬСЬК

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ПОДІЛЬСЬК

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
03:41
06:13
київодеса
16,20,22,24,28/05/2024
03:41
06:13
запоріжжяодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,16,18,22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
05:15
08:00
запоріжжяодеса
16,18,22,24,26,30/04; 2,6,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
05:15
08:00
дніпроодеса
15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
05:15
08:00
дніпроодеса
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12 ПО НЕПАРНИХ; 7,9,11,13/12/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
05:15
08:00
кривий рігодеса
29,31/05; 4,6/06/2024
05:15
08:00
кривий рігодеса
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29,31/05; 4,6/06/2024
05:15
08:00
івано-франківськодеса
28-31/05/2024 ЩОДЕННО
05:46
08:26
чернівціодеса
20-23/05 ЩОДЕННО; 4,5,6,7/06/2024
05:46
08:26
ясіняодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
05:46
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
05:46
08:26
івано-франківськодеса
27-31/05/2024 ЩОДЕННО
05:46
08:26
чернівціодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
05:46
08:26
чернівціодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 27-31/05/2024
05:46
08:26
київодеса
З 17/01/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ
05:57
08:34
ковельодеса
4-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
06:32
09:08
пшемисль головнийодеса
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
10:19
12:55
ужгорододеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
10:19
12:55
ужгорододеса
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
10:19
12:55
пшемисль головнийодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
10:22
12:58
ужгорододеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9,10,11/06/2024
10:22
12:58
ужгорододеса
8/06/2024
10:22
12:58
ужгорододеса
9,10,11/06/2024
10:22
12:58
харківодеса
17-29/05/2024 ПО НЕПАРНИХ
10:28
13:04
харківодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
10:28
13:04
харківодеса
8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
10:28
13:04
краматорськодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
10:28
13:04
краматорськодеса
16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
10:28
13:04
одесапшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
17:15
05:53
одесаужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/06/2024
17:15
08:58
одесаужгород
8-11/06/2024 ЩОДЕННО
17:15
09:02
одесапшемисль головний
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
17:19
05:53
одесаужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
17:19
08:55
одесаужгород
25/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
17:19
08:57
одесаужгород
20,21/05/2024
17:19
09:00
одесаужгород
22,23,24/05/2024
17:19
09:01
одесаковель
15,17,21/05/2024
19:46
09:31
одесаковель
3-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
19:46
09:31
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 2,4,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,28,31/03/2024
19:55
09:03
одесаівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
21:00
08:49
одесачернівці
3,4,5,6/06/2024
21:00
11:22
одесачернівці
19-22/05/2024 ЩОДЕННО
21:00
11:33
одесаясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
21:00
12:19
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22,27-30/05; 3,4,5,6/06/2024
21:00
12:19
одесаівано-франківськ
26-30/05/2024 ЩОДЕННО
21:00
08:49
одесачернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
21:00
11:22
одесачернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-25,26-30/05,3-7/06/2024
21:00
11:22
одесачернівці
3-7/06/2024 ЩОДЕННО
21:00
11:33
одесачернівці
19-25/05/2024 ЩОДЕННО
21:00
11:33
одесахарків
6/06/2024
23:31
16:42
одесахарків
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,23/05; 6/06/2024
23:31
16:42
одесахарків
21,23/05/2024
23:31
16:42
одесакраматорськ
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,23/05; 6/06/2024
23:31
16:45
одесакраматорськ
6/06/2024
23:31
16:45
одесакраматорськ
21,23/05/2024
23:31
16:45
одесазапоріжжя
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,27/04; 5,7,9/05/2024
23:44
13:24
одесадніпро
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,4,6,10/04/2024
23:44
11:03
одесакривий ріг
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-6/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05; 3,5/06/2024
23:44
11:12
одесакривий ріг
28,30/05; 3,5/06/2024
23:44
11:19
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
23:59
06:45

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ПОДІЛЬСЬК.

У розкладі поїздів по станції ПОДІЛЬСЬК представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ПОДІЛЬСЬК: 61

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ПОДІЛЬСЬК.

Розклад поїздів по станції ПОДІЛЬСЬК регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ПОДІЛЬСЬК, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!