ПОЛТАВА-ПІВД.

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ПОЛТАВА-ПІВД.

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
херсонкраматорськ
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
03:10
08:23
одесахарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
07:45
09:58
львівкраматорськ
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29/06-1/08/2024
10:00
15:17
львівкраматорськ
29/06-1/08/2024 ЩОДЕННО
10:00
15:17
краматорськмиколаїв пас.
30/07; 30/08; 30/10/2024
14:41
06:20
краматорськхерсон
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 30/07; 30/08; 30/10/2024
14:41
08:33
полтавальвів
13,25,27/06/2024
16:52
06:47
полтавачернівці
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15-23/06; 25,27/06/2024
16:52
12:25
полтавачернівці
15-23/06/2024 ПО НЕПАРНИХ
16:52
12:25
харківодеса
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
20:23
08:10
краматорськльвів
29/06-1/08/2024 ЩОДЕННО
21:08
09:40
краматорськльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-27/06; 28,29/06-1/08/2024
21:08
11:32
краматорськльвів
28/06/2024
21:08
11:40
краматорськльвів
24,26/06/2024
21:08
11:40
краматорськльвів
12-27/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26/06/2024
21:08
11:47

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ПОЛТАВА-ПІВД..

У розкладі поїздів по станції ПОЛТАВА-ПІВД. представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ПОЛТАВА-ПІВД.: 15

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ПОЛТАВА-ПІВД..

Розклад поїздів по станції ПОЛТАВА-ПІВД. регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ПОЛТАВА-ПІВД., заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!