РОКУВАТА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції РОКУВАТА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київкривий ріг
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
05:17
05:57
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
08:29
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
08:29
15:36
львівкривий ріг
24,25/05/2024
09:29
10:08
івано-франківськкривий ріг
7/06/2024
09:54
10:34
івано-франківськкривий ріг
20,22/05/2024
09:54
10:34
ясінякривий ріг
18-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,28,30/05; 3,5,7/06/2024
09:54
10:34
одесакривий ріг
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-6/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05; 3,5/06/2024
10:36
11:12
кривий рігльвів
27/05/2024
11:48
04:18
кривий рігівано-франківськ
15,19,21/05/2024
11:48
06:55
кривий рігясіня
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,19,21,27,29,31/05; 4,6/06/2024
11:48
10:06
кривий рігльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
16:06
12:24
запоріжжяльвів
27/05/2024
17:17
12:24
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
17:17
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
17:17
12:24
запоріжжяльвів
23/05/2024
17:17
12:24
кривий рігодеса
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29,31/05; 4,6/06/2024
18:45
08:00
кривий рігкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
21:39
06:26

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції РОКУВАТА.

У розкладі поїздів по станції РОКУВАТА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції РОКУВАТА: 18

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції РОКУВАТА.

Розклад поїздів по станції РОКУВАТА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції РОКУВАТА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!