РОЗДІЛЬНА-1

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції РОЗДІЛЬНА-1

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
05:13
06:13
київодеса
16,20,22,24,28/05/2024
05:13
06:13
запоріжжяодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,16,18,22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
06:53
08:00
запоріжжяодеса
16,18,22,24,26,30/04; 2,6,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
06:53
08:00
дніпроодеса
15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
06:53
08:00
дніпроодеса
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12 ПО НЕПАРНИХ; 7,9,11,13/12/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
06:53
08:00
кривий рігодеса
29,31/05; 4,6/06/2024
06:53
08:00
кривий рігодеса
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29,31/05; 4,6/06/2024
06:53
08:00
івано-франківськодеса
28-31/05/2024 ЩОДЕННО
07:24
08:26
чернівціодеса
20-23/05 ЩОДЕННО; 4,5,6,7/06/2024
07:24
08:26
ясіняодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:24
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
07:24
08:26
івано-франківськодеса
27-31/05/2024 ЩОДЕННО
07:24
08:26
чернівціодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:24
08:26
чернівціодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 27-31/05/2024
07:24
08:26
київодеса
З 17/01/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ
07:33
08:34
ковельодеса
4-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
08:06
09:08
пшемисль головнийодеса
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
11:53
12:55
ужгорододеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
11:53
12:55
ужгорододеса
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
11:53
12:55
пшемисль головнийодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
11:56
12:58
ужгорододеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9,10,11/06/2024
11:56
12:58
ужгорододеса
8/06/2024
11:56
12:58
ужгорододеса
9,10,11/06/2024
11:56
12:58
харківодеса
17-29/05/2024 ПО НЕПАРНИХ
12:02
13:04
харківодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
12:02
13:04
харківодеса
8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
12:02
13:04
краматорськодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
12:02
13:04
краматорськодеса
16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
12:02
13:04
одесапшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
15:47
05:53
одесаужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/06/2024
15:47
08:58
одесаужгород
8-11/06/2024 ЩОДЕННО
15:47
09:02
одесапшемисль головний
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
15:51
05:53
одесаужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
15:51
08:55
одесаужгород
25/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
15:51
08:57
одесаужгород
20,21/05/2024
15:51
09:00
одесаужгород
22,23,24/05/2024
15:51
09:01
одесаковель
15,17,21/05/2024
18:12
09:31
одесаковель
3-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
18:12
09:31
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 2,4,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,28,31/03/2024
18:29
09:03
одесаівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
19:27
08:49
одесачернівці
3,4,5,6/06/2024
19:27
11:22
одесачернівці
19-22/05/2024 ЩОДЕННО
19:27
11:33
одесаясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
19:27
12:19
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22,27-30/05; 3,4,5,6/06/2024
19:27
12:19
одесаівано-франківськ
26-30/05/2024 ЩОДЕННО
19:27
08:49
одесачернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
19:27
11:22
одесачернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-25,26-30/05,3-7/06/2024
19:27
11:22
одесачернівці
3-7/06/2024 ЩОДЕННО
19:27
11:33
одесачернівці
19-25/05/2024 ЩОДЕННО
19:27
11:33
одесахарків
6/06/2024
22:04
16:42
одесахарків
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,23/05; 6/06/2024
22:04
16:42
одесахарків
21,23/05/2024
22:04
16:42
одесакраматорськ
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,23/05; 6/06/2024
22:04
16:45
одесакраматорськ
6/06/2024
22:04
16:45
одесакраматорськ
21,23/05/2024
22:04
16:45
одесазапоріжжя
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,27/04; 5,7,9/05/2024
22:16
13:24
одесадніпро
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,4,6,10/04/2024
22:16
11:03
одесакривий ріг
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-6/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05; 3,5/06/2024
22:16
11:12
одесакривий ріг
28,30/05; 3,5/06/2024
22:16
11:19
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
22:35
06:45

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції РОЗДІЛЬНА-1.

У розкладі поїздів по станції РОЗДІЛЬНА-1 представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції РОЗДІЛЬНА-1: 61

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції РОЗДІЛЬНА-1.

Розклад поїздів по станції РОЗДІЛЬНА-1 регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції РОЗДІЛЬНА-1, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!