СЛАВУТА-1

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції СЛАВУТА-1

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
ковелькиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
00:22
06:04
львівкременчук
10,12,14,26,28/06/2024
00:35
12:10
чернівцікременчук
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,26,28/06/2024
00:35
12:10
львівполтава
10,12,14,26,28/06/2024
00:35
12:08
чернівціполтава
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,26,28/06/2024
00:35
12:08
черкасиівано-франківськ
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,28/06/2024
02:28
09:56
черкасиівано-франківськ
24,26,28/06/2024
02:28
09:56
київковель
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
03:06
08:32
кременчукльвів
13,25,27/06/2024
03:33
06:47
кременчукчернівці
15-23/06/2024 ПО НЕПАРНИХ
03:33
12:25
кременчукчернівці
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15-23/06; 25,27/06/2024
03:33
12:25
полтавальвів
13,25,27/06/2024
03:33
06:47
полтавачернівці
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15-23/06; 25,27/06/2024
03:33
12:25
полтавачернівці
15-23/06/2024 ПО НЕПАРНИХ
03:33
12:25
івано-франківськчеркаси
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
03:52
13:11
одесаковель
14-26/06/2024 ПО ПАРНИХ
04:37
09:32
одесаковель
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-26/06/2024
04:37
09:32
харківужгород
23/06/2024
05:08
15:41
харківужгород
13-19/06/2024 ПО НЕПАРНИХ
05:08
15:41
харківужгород
13-27/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-19/06; 23,25,27/06/2024
05:08
15:41
харківужгород
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13-27/06; 29/06/2024
05:08
15:41
харківужгород
25,27/06/2024
05:08
15:47
харківужгород
29/06/2024
05:08
15:47
рахівкиїв
13-27/06/2024 ПО НЕПАРНИХ
05:35
10:06
рахівкиїв
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-27/06/2024
05:35
10:06
запоріжжяковель
11,13,17,19,21/06/2024
06:51
11:53
запоріжжяковель
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,21/06/2024
06:51
11:53
харківльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,24,26,28/06/2024
10:29
13:39
харківльвів
24,26,28/06/2024
10:29
13:51
харківльвів
16,18,20/06/2024
10:29
13:52
ізюмльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,24,26,28/06/2024
10:29
13:39
ізюмльвів
24,26,28/06/2024
10:29
13:51
ізюмльвів
16,18,20/06/2024
10:29
13:52
київлуцьк
З 8/06/2024 ПО 1,5,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
11:13
13:09
луцьккиїв
З 8/06/2024 ПО 1,5,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
18:21
22:19
львівхарків
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:44
06:45
львівізюм
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:44
11:15
ужгородхарків
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14-20/06; 26,28,30/06/2024
22:06
12:41
ужгородхарків
10,12/06/2024
22:06
12:41
ужгородхарків
14-20/06/2024 ПО ПАРНИХ
22:06
12:41
ужгородхарків
26,28/06/2024
22:06
12:41
ужгородхарків
30/06/2024
22:06
12:41
київрахів
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 1/11/2024 ПО НЕПАРНИХ
22:17
07:50
ковельодеса
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
22:26
09:08
ковельзапоріжжя
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,24,26,30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
22:26
13:23
ковельзапоріжжя
16/06/2024
22:26
13:28
ковельзапоріжжя
24,26,30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
22:26
13:42
ковельзапоріжжя
18/06/2024
22:26
13:45

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції СЛАВУТА-1.

У розкладі поїздів по станції СЛАВУТА-1 представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції СЛАВУТА-1: 48

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції СЛАВУТА-1.

Розклад поїздів по станції СЛАВУТА-1 регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції СЛАВУТА-1, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!