СЛОВ'ЯНСЬК

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції СЛОВ'ЯНСЬК

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
херсонкраматорськ
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
08:05
08:23
краматорськмиколаїв пас.
30/07; 30/08; 30/10/2024
09:43
06:20
краматорськхерсон
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 30/07; 30/08; 30/10/2024
09:43
08:33
київкраматорськ
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
13:27
13:41
краматорськкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
14:44
21:28
львівкраматорськ
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29/06-1/08/2024
14:58
15:17
львівкраматорськ
29/06-1/08/2024 ЩОДЕННО
14:58
15:17
краматорськльвів
29/06-1/08/2024 ЩОДЕННО
16:24
09:40
краматорськльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-27/06; 28,29/06-1/08/2024
16:24
11:32
краматорськльвів
28/06/2024
16:24
11:40
краматорськльвів
24,26/06/2024
16:24
11:40
краматорськльвів
12-27/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26/06/2024
16:24
11:47
одесакраматорськ
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,30/06-30/07; 1/08/2024
16:27
16:45
одесакраматорськ
30/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1/08/2024
16:27
16:45
одесакраматорськ
10,12,18,20/06/2024
16:27
16:45
одесакраматорськ
16/06/2024
16:27
16:45
краматорськодеса
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,15,17,19,21,23,25,27,29/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 6,12,14/08/2024
17:52
13:06
краматорськодеса
6,12,14/08/2024
17:52
13:06
краматорськодеса
25/06/2024
17:52
13:11
краматорськодеса
15,21,23,27/06/2024
17:52
13:11
краматорськодеса
13,17,19/06/2024
17:52
13:11
краматорськодеса
1,3,9,15,17,23,29,31/07/2024
17:52
13:12
краматорськодеса
29/06; 5,7,11,13,19,21,25,27/07/2024
17:52
13:12

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції СЛОВ'ЯНСЬК.

У розкладі поїздів по станції СЛОВ'ЯНСЬК представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції СЛОВ'ЯНСЬК: 23

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції СЛОВ'ЯНСЬК.

Розклад поїздів по станції СЛОВ'ЯНСЬК регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції СЛОВ'ЯНСЬК, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!