ТАТАРІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ТАТАРІВ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київворохта
15,21/05/2024
06:04
06:17
київворохта
27/05/2024
06:04
06:17
київворохта
29/05; 4,6/06/2024
06:04
06:17
київрахів
17,23/05/2024
06:04
07:50
київрахів
25/05/2024
06:04
07:50
київрахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 10/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,23,25,27,29/05; 4,6/06/2024
06:04
07:50
київрахів
17,23/05/2024
07:09
08:55
київрахів
З 23/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,17,19-22/05; 23,24,27,28,29,30/05; 3,4,5,6/06/2024
07:09
08:55
київрахів
16,24/05/2024
07:09
08:55
київрахів
16,24/05/2024
08:08
09:50
київрахів
З 10/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22/05; 24,27,28,29,30/05; 3,4,5,6/06/2024
08:08
09:50
харківясіня
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
09:10
10:06
харківясіня
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,28,30/05; 3,5/06/2024, З 8/06/2024
09:10
10:06
кривий рігясіня
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,19,21,27,29,31/05; 4,6/06/2024
09:10
10:06
кривий рігясіня
31/05/2024
09:10
10:06
запоріжжяясіня
1,3,16,23/05/2024
09:48
10:43
запоріжжяясіня
10,12,14,17/06/2024
09:48
10:43
запоріжжяясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,14,17,18,19,20,21/06/2024
09:48
10:43
запоріжжяясіня
24,31/05, 7/06/2024
09:48
10:43
запоріжжяясіня
11,13,18,19,20,21/06/2024
09:48
10:43
запоріжжяясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24,27-31/05,3-7/06/2024 , З 8/06/2024
09:48
10:43
одесаясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
11:23
12:19
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22,27-30/05; 3,4,5,6/06/2024
11:23
12:19
ворохтасуми
28/05/2024
11:52
09:56
ворохтасуми
30/05; 5,7/06/2024
11:52
09:56
ворохтасуми
20,22/05/2024
11:52
09:56
рахівсуми
24/05/2024
11:52
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28,30/05; 5,7/06/2024
11:52
09:56
київворохта
28/05/2024
12:26
12:37
київворохта
19/05/2024
12:26
12:37
київворохта
9,12-14/05/2024 ЩОДЕННО
12:26
12:37
київворохта
3,4,5,6/06/2024
12:26
12:37
київворохта
27,29,30/05/2024
12:26
12:37
київворохта
21/05/2024
12:26
12:37
київворохта
20,22/05/2024
12:26
12:37
київясіня
23-26/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
12:26
13:25
київясіня
24/05/2024
12:26
13:25
київясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,17,18,19-22,23-26/05; 27,28,29,30/05; 3,4,5,6,7/06/2024
12:26
13:25
київясіня
7/06/2024
12:26
13:25
ясінязапоріжжя
27/05, 3/06/2024
13:21
11:05
ясінязапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
13:21
11:05
ясінязапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06; 7/06/2024, З 8/06/2024
13:21
11:05
харківворохта
23/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 21,27,29/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024, З 7/06/2024
13:55
14:09
харківворохта
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
13:55
14:09
дніпроворохта
24/05; 7,11,13,17,19,21/06/2024
13:55
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
13:55
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
13:55
14:09
ясіняхарків
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,29,31/05; 4,6/06/2024 ,З 7/06/2024
14:24
09:10
ясіняхарків
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
14:24
09:19
ясінякривий ріг
3/06/2024
14:24
10:34
ясінякривий ріг
18-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,28,30/05; 3,5,7/06/2024
14:24
10:34
ворохтакиїв
28-31/05/2024 ЩОДЕННО
15:06
07:47
ворохтакиїв
20-23/05/2024 ЩОДЕННО
15:06
07:47
ворохтакиїв
7-10,13-16/05/2024 ЩОДЕННО
15:06
07:47
ясінякиїв
4,5,6,7/06/2024
15:06
07:47
ясінякиїв
24-27/05/2024 ЩОДЕННО
15:06
07:47
ясінякиїв
З 11/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,24-27,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
15:06
07:47
ясіняодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
15:43
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
15:44
08:26
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
16:15
16:26
сумиворохта
27,29/05; 4,6/06/2024
16:15
16:26
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,27,29/05; 4,6/06/2024
16:15
18:10
ворохтахарків
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7/06/2024, З 8/06/2024
16:42
12:33
ворохтахарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
16:42
12:50
ворохтадніпро
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 21,23,29,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
16:42
12:35
рахівкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:41
08:54
рахівкиїв
22/02-3/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23/05; 24,28-31/05/2024
18:41
08:54
рахівкиїв
17,24/05/2024
18:41
08:54
рахівкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23/05; 24,28,29,30,31/05; 4,5,6,7/06/2024
20:10
09:01
рахівкиїв
17,24/05/2024
20:10
09:02
ворохтакиїв
14,16,20,22/05/2024
21:39
13:01
ворохтакиїв
28,30/05; 5,7/06/2024
21:39
13:01
рахівкиїв
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28,30/05; 5,7/06/2024
21:39
13:01
рахівкиїв
24/05/2024
21:39
13:23

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ТАТАРІВ.

У розкладі поїздів по станції ТАТАРІВ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ТАТАРІВ: 74

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ТАТАРІВ.

Розклад поїздів по станції ТАТАРІВ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ТАТАРІВ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!