ЦВІТКОВЕ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ЦВІТКОВЕ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
00:08
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
00:08
06:20
краматорськхерсон
24,26/05; 6,8/06/2024
00:08
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
00:08
08:33
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,30/05; 2,4,6,8/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
00:08
08:33
київмиколаїв пас.
31/12/2023; 31/01; 29/02; 31/03; 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
00:08
06:20
київхерсон
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
00:08
08:33
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
01:20
13:40
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
01:20
13:40
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
01:20
13:48
запоріжжяковель
24,26/05/2024
01:20
13:48
херсонкиїв
2-12/06/2024 ПО ПАРНИХ
04:33
07:20
херсонкиїв
14-22/05/2024 ПО ПАРНИХ
04:33
07:20
херсонкиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-22,24-30/05,2-12/06/2024
04:33
07:20
херсонкиїв
2-12,24-30/05/2024 ПО ПАРНИХ
04:33
07:20
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
05:15
13:36
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
05:15
13:36
черкасикиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3 ДНІВ ТИЖНЯ
07:22
09:59
черкасикиїв
16/02-22/04 ПО 1,5,6 ДНЯХ ТИЖНЯ ; З 23/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6/05/2024
07:43
09:39
івано-франківськчеркаси
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6,8-13,14-17,19-24/05; 26/05/2024
11:42
13:11
івано-франківськчеркаси
14-17,19-24/05 ЩОДЕННО; 26/05/2024
11:47
13:16
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
17:51
08:23
київчеркаси
15/02-21/04 ПО 4,5,7 ДНЯХ ТИЖНЯ ; З 22/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,3,4,5/05/2024
19:48
20:56
київчеркаси
З 8/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2 ДНІВ ТИЖНЯ
20:07
21:54
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
22:28
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
22:28
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
22:28
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
22:28
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
22:28
06:30
львівпокровськ
23,27/05/2024
22:28
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
22:28
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
22:28
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
22:28
13:00
львівпокровськ
21/05/2024
22:28
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
22:28
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
22:28
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
22:28
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
22:28
13:00

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ЦВІТКОВЕ.

У розкладі поїздів по станції ЦВІТКОВЕ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ЦВІТКОВЕ: 38

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ЦВІТКОВЕ.

Розклад поїздів по станції ЦВІТКОВЕ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ЦВІТКОВЕ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!