ВИДУБИЧІ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ВИДУБИЧІ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київшостка
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
07:31
11:36
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:31
11:36
конотопфастів
З 22/01/2024 ЩОДЕННО
08:07
09:43
фастівчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,17/05-14/06/2024
08:23
11:05
фастівславутич
17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
08:27
11:46
шосткакиїв
З 20/01/2024 ЩОДЕННО
09:42
09:52
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
09:42
09:52
чернігівкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
10:02
10:15
жмеринканеплюєве
23/05/2024
10:53
15:44
київнеплюєве
14,15,16,17,18,19,21/05/2024
10:53
15:44
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/05/2024
10:53
15:56
київхутір-михайлівський
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
10:53
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
10:53
15:50
київшостка
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ
10:53
15:50
шосткакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
16:26
16:37
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
16:26
16:37
київчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
17:20
19:46
фастівконотоп
З 3/01/2024 ЩОДЕННО
17:27
21:14
київшостка
З 5/02/2024 ЩОДЕННО
18:21
22:44
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:21
22:44
славутичфастів
14,17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
20:13
21:44
чернігівфастів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17/05-14/06/2024
20:13
21:44
неплюєвекиїв
17,18,20,21/05/2024
21:42
21:56
хутір-михайлівськийкиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
21:42
21:56
неплюєвежмеринка
22/05/2024
21:42
02:20
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
21:42
02:20
шосткакиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ
21:42
21:56
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
21:42
02:20

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ВИДУБИЧІ.

У розкладі поїздів по станції ВИДУБИЧІ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ВИДУБИЧІ: 28

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ВИДУБИЧІ.

Розклад поїздів по станції ВИДУБИЧІ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ВИДУБИЧІ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!