ВОЛОЧИСЬК

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ВОЛОЧИСЬК

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київужгород
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
01:11
10:59
київужгород
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
01:11
11:08
київужгород
14-19/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/05/2024
01:11
11:12
київужгород
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,28/05/2024
01:11
11:14
кам'янець-подільськийужгород
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
01:11
10:59
кам'янець-подільськийужгород
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
01:11
11:08
кам'янець-подільськийужгород
14-19/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/05/2024
01:11
11:12
кам'янець-подільськийужгород
20/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24,28/05/2024
01:11
11:14
київужгород
16/05/2024
01:36
11:12
київужгород
20,22,24,28/05/2024
01:36
11:14
кам'янець-подільськийужгород
16/05/2024
01:36
11:12
кам'янець-подільськийужгород
20,22,24,28/05/2024
01:36
11:14
ужгородкиїв
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО
01:48
08:32
ужгородкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
01:48
08:32
ужгородкиїв
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
01:48
08:32
ужгородкиїв
15-20/05/2024 ЩОДЕННО
01:48
08:32
ужгородкам'янець-подільський
15-20/05/2024 ЩОДЕННО
01:48
08:36
ужгородкам'янець-подільський
З 14/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
01:48
08:36
ужгородкам'янець-подільський
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО
01:48
08:36
ужгородкам'янець-подільський
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
01:48
08:36
одесачернівці
25-28,31/03-3,7-10,14-17,21-24/04,6-9,12-15/05/202 4 ЩОДЕННО
03:05
11:22
одесачернівці
19-22/05/2024 ЩОДЕННО
03:05
11:33
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10,14-17,21-24/04,6-9,12-15,19-22/05/2024
03:05
12:19
одесачернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-25/05/2024
03:05
11:22
одесачернівці
19-25/05/2024 ЩОДЕННО
03:05
11:33
пшемисль головнийодеса
З 27/03/2024 ЩОДЕННО
04:31
12:55
ужгорододеса
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
04:31
12:55
ужгорододеса
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО
04:31
12:55
ужгорододеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-20,21/05-8/06/2024
04:31
12:55
ужгорододеса
14-20/05/2024 ЩОДЕННО
04:31
12:55
харківпшемисль головний
17,19/05/2024
04:50
11:16
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
04:50
11:16
харківпшемисль головний
7,9,13,15/05/2024
04:50
11:16
київпшемисль головний
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,20/05/2024
04:50
11:16
київпшемисль головний
14,16,20/05/2024
04:50
11:16
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
07:13
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
07:13
10:23
гайворонльвів
23/03; 20/04/2024
07:13
10:23
тернопількиїв
З 26/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
07:22
12:45
тернопількиїв
16,20,22,24,28/05/2024
07:22
12:48
тернопількиїв
22,26,27,29/04; 3,4,6,10,11/05/2024
07:22
12:55
тернопількиїв
18,25/05/2024
07:22
12:59
тернопількиїв
15,17,21,23,27/05/2024
07:22
13:09
запоріжжяльвів
23/05/2024
08:53
12:24
запоріжжяльвів
13/05/2024
08:53
12:24
запоріжжяльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
08:53
12:24
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
08:53
12:24
запоріжжяльвів
11/05/2024
08:53
12:24
запоріжжяльвів
12/05/2024
08:53
12:24
запоріжжяльвів
27/05/2024
08:53
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
08:53
12:24
запоріжжяльвів
28-31/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО
08:53
12:24
запоріжжяльвів
14,16/05/2024
08:53
12:26
запоріжжяльвів
20/05/2024
08:53
12:26
кривий рігльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
08:53
12:24
львівкривий ріг
24,25/05/2024
17:15
10:08
львівзапоріжжя
26,27/04; 24,25/05/2024
17:15
12:33
львівзапоріжжя
16,18/05/2024
17:15
15:36
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
17:15
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
17:15
15:36
львівзапоріжжя
1,12/05/2024
17:15
15:36
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
19:24
10:26
львівхерсон
16,18/05/2024
19:24
12:50
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
19:24
12:50
пшемисль головнийхарків
16,18/05/2024
21:28
13:53
пшемисль головнийкиїв
15,17,21/05/2024
21:28
03:54
пшемисль головнийхарків
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
21:40
13:53
пшемисль головнийкиїв
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
21:40
05:01
львівгайворон
22/03/2024
21:40
06:45
київтернопіль
15,17,21,23,27/05/2024
22:15
23:02
київтернопіль
З 25/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,20,21,22,23,24,27,28/05/2024
22:15
23:02
київтернопіль
16,20,22,24,28/05/2024
22:46
23:33
одесапшемисль головний
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05/2024
23:14
05:53
одесапшемисль головний
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
23:14
05:53
одесаужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
23:14
08:55
одесаужгород
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
23:14
08:55
одесаужгород
20/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
23:14
08:57
одесаужгород
14-19/05/2024 ЩОДЕННО
23:14
08:59
чернівціодеса
8-11,15-18,22-25/04,7-10,13-16,20-23/05/2024 ЩОДЕННО
23:42
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11,15-18,22-25/04,7-10,13-16,20-23/05/2024
23:42
08:26
чернівціодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
23:42
08:26

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ВОЛОЧИСЬК.

У розкладі поїздів по станції ВОЛОЧИСЬК представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ВОЛОЧИСЬК: 81

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ВОЛОЧИСЬК.

Розклад поїздів по станції ВОЛОЧИСЬК регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ВОЛОЧИСЬК, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!