ВОРОЖБА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ВОРОЖБА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
конотопхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 3,4,5 ДНІВ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 18-28/05/2024
06:00
09:49
сумикиїв
З 7/05/2024 ЩОДЕННО
07:35
11:42
сумикиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:35
11:42
ужгородхарків
4/06/2024
07:50
12:41
ужгородхарків
6/06/2024
07:50
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
07:50
12:41
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
07:50
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
07:50
12:41
сумикиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
07:53
11:42
ворохтасуми
28/05/2024
08:59
09:56
ворохтасуми
30/05; 5,7/06/2024
08:59
09:56
ворохтасуми
20,22/05/2024
08:59
09:56
рахівсуми
24/05/2024
08:59
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28,30/05; 5,7/06/2024
08:59
09:56
київсуми
18-26/05/2024 ЩОДЕННО
12:22
13:19
харківльвів
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3
12:38
09:11
харківльвів
З 11/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
12:56
09:11
львівхарків
З 9/02/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
14:49
19:26
львівхарків
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3
14:49
19:26
сумикиїв
18-26/05/2024 ЩОДЕННО
15:57
20:47
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
19:29
15:41
харківужгород
20-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05; 3,5/06/2024
19:29
15:42
харківужгород
5/06/2024
19:29
15:46
харківужгород
22,24/05/2024
19:29
15:46
харківужгород
3/06/2024
19:29
15:46
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
19:57
16:26
сумиворохта
27,29/05; 4,6/06/2024
19:57
16:26
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,27,29/05; 4,6/06/2024
19:57
18:10
харківконотоп
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 17-27/05/2024
20:13
21:23
київсуми
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 6/05/2024
20:50
21:43
київсуми
З 6/05/2024 ЩОДЕННО
20:50
21:43
київсуми
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
20:50
21:43

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ВОРОЖБА.

У розкладі поїздів по станції ВОРОЖБА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ВОРОЖБА: 32

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ВОРОЖБА.

Розклад поїздів по станції ВОРОЖБА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ВОРОЖБА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!