ЗДОЛБУНІВ-ПАС.

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ЗДОЛБУНІВ-ПАС.

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київковель
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
04:48
08:32
одесаковель
14-26/06/2024 ПО ПАРНИХ
05:42
09:32
одесаковель
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-26/06/2024
05:42
09:32
харківужгород
23/06/2024
06:41
15:41
харківужгород
13-19/06/2024 ПО НЕПАРНИХ
06:41
15:41
харківужгород
13-27/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-19/06; 23,25,27/06/2024
06:41
15:41
харківужгород
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13-27/06; 29/06/2024
06:41
15:41
харківужгород
25,27/06/2024
06:41
15:47
харківужгород
29/06/2024
06:41
15:47
рівнельвів
9-17/06 ЩОДЕННО, КРІМ 6 ДНІВ ТИЖНЯ ; З 21/06/2024 ПО 1,5,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
06:55
09:29
запоріжжяковель
11,13,17,19,21/06/2024
07:55
11:53
запоріжжяковель
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,21/06/2024
07:55
11:53
ужгородковель
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
09:36
13:40
київлуцьк
З 8/06/2024 ПО 1,5,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
11:56
13:09
львіврівне
З 9/06/2024 ПО 7 ДНЯХ ТИЖНЯ
12:12
12:25
рівнельвів
З 9/06/2024 ПО 7 ДНЯХ ТИЖНЯ
13:46
16:20
луцьккиїв
З 8/06/2024 ПО 1,5,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
17:40
22:19
львіврівне
17/06/2024
19:17
19:30
львіврівне
9-17/06 ЩОДЕННО, КРІМ 6 ДНІВ ТИЖНЯ ; З 21/06/2024 ПО 1,5,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17/06/2024
19:17
19:30
ковельужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
20:17
06:51
ужгородхарків
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14-20/06; 26,28,30/06/2024
20:43
12:41
ужгородхарків
10,12/06/2024
20:43
12:41
ужгородхарків
14-20/06/2024 ПО ПАРНИХ
20:43
12:41
ужгородхарків
26,28/06/2024
20:43
12:41
ужгородхарків
30/06/2024
20:43
12:41
ковельодеса
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
21:30
09:08
ковельзапоріжжя
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,24,26,30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
21:30
13:23
ковельзапоріжжя
16/06/2024
21:30
13:28
ковельзапоріжжя
24,26,30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
21:30
13:42
ковельзапоріжжя
18/06/2024
21:30
13:45
ковелькиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
23:09
06:04

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ЗДОЛБУНІВ-ПАС..

У розкладі поїздів по станції ЗДОЛБУНІВ-ПАС. представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ЗДОЛБУНІВ-ПАС.: 31

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ЗДОЛБУНІВ-ПАС..

Розклад поїздів по станції ЗДОЛБУНІВ-ПАС. регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ЗДОЛБУНІВ-ПАС., заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!