Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ТРУСКАВЕЦЬ >> КИЇВ поїзд №50

сполученням ТРУСКАВЕЦЬ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ТРУСКАВЕЦЬ 19:49
ДРОГОБИЧ 20:06 20:11
САМБІР 21:07 21:30
ЛЬВІВ 22:46 23:08
ТЕРНОПІЛЬ 00:55 00:59
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 02:41 02:44
ВІННИЦЯ 04:37 04:41
КОЗЯТИН 05:30 05:34
ФАСТІВ 06:52 06:54
КИЇВ 07:54

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ТРУСКАВЕЦЬ.
Розклад поїздів по станціях: ТРУСКАВЕЦЬ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: