НІЖИН

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції НІЖИН

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 1,6 ДНЯХ ТИЖНЯ; ДОДАТКОВО 3,8/01/2022; ВІДМІНЕНО 4,7/01/2022
05:06
07:35
ЦІЛИЙ РІК ПО 1,6 ДНЯХ ТИЖНЯ; ДОДАТКОВО 4,7/01/2022; ВІДМІНЕНО 3,8/01/2022
05:06
07:35
25/12/2021-31/01/2022 ПО НЕПАРНИХ
06:07
09:56
18/12/2021-31/01/2022 ЩОДЕННО
07:00
08:40
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ СЕРЕДИ
07:23
09:56
ЦІЛИЙ РІК ПО 1,2,3,4,5 ДНЯХ ТИЖНЯ; ВІДМІНЕНО 3,6,10/01/2022
08:42
10:00
ЦІЛИЙ РІК ПО СУБОТАХ ТА НЕДІЛЯХ; ДОДАТКОВО 3,6,10/01/2022
08:42
13:11
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
08:58
11:27
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
10:03
12:28
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ (КРІМ 4,10,16/01/2022), ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 30,2,4
11:24
12:25
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
11:46
15:20
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 5,7,9,15/01/2022
13:54
04:15
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕДІЛЯХ
14:08
16:30
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
14:46
16:19
18/12/2021-31/01/2022 ЩОДЕННО
15:20
17:53
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,3
16:10
08:10
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 5,7 ДНІВ ТИЖНЯ; ДОДАТКОВО 2,7/01/2022; ВІДМІНЕНО 3,6/01/2022
17:26
19:15
ЦІЛИЙ РІК ПО 5,7 ДНЯХ ТИЖНЯ; ДОДАТКОВО 3,6/01/2022; ВІДМІНЕНО 2,7/01/2022
17:26
20:49
ЦІЛИЙ РІК ПО 1,2,3,4,5 ДНЯХ ТИЖНЯ; ВІДМІНЕНО 3,6,10/01/2022
18:28
21:45
ЦІЛИЙ РІК ПО СУБОТАХ ТА НЕДІЛЯХ; ДОДАТКОВО 3,6,10/01/2022
18:28
21:45
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕДІЛЯХ
19:10
22:31
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
19:11
22:56
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ СЕРЕДИ
19:45
22:16
24/12/2021-30/01/2022 ПО ПАРНИХ
19:48
12:06
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
20:42
13:20
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
21:00
00:27
18/12/2021-31/01/2022 ЩОДЕННО
21:10
22:47
17/12/2021-30/01/2022 ЩОДЕННО
22:32
01:21
05:06
Відправлення
07:35
Прибуття
маршрут
05:06
Відправлення
07:35
Прибуття
маршрут
06:07
Відправлення
09:56
Прибуття
маршрут
07:00
Відправлення
08:40
Прибуття
маршрут
07:23
Відправлення
09:56
Прибуття
маршрут
08:42
Відправлення
10:00
Прибуття
маршрут
08:42
Відправлення
13:11
Прибуття
маршрут
08:58
Відправлення
11:27
Прибуття
маршрут
10:03
Відправлення
12:28
Прибуття
маршрут
11:24
Відправлення
12:25
Прибуття
маршрут
11:24
Відправлення
12:25
Прибуття
маршрут
11:46
Відправлення
15:20
Прибуття
маршрут
13:54
Відправлення
04:15
Прибуття
маршрут
13:54
Відправлення
04:15
Прибуття
маршрут
14:08
Відправлення
16:30
Прибуття
маршрут
14:46
Відправлення
16:19
Прибуття
маршрут
15:20
Відправлення
17:53
Прибуття
маршрут
16:10
Відправлення
08:10
Прибуття
маршрут
17:26
Відправлення
19:15
Прибуття
маршрут
17:26
Відправлення
20:49
Прибуття
маршрут
18:28
Відправлення
21:45
Прибуття
маршрут
18:28
Відправлення
21:45
Прибуття
маршрут
19:10
Відправлення
22:31
Прибуття
маршрут
19:11
Відправлення
22:56
Прибуття
маршрут
19:45
Відправлення
22:16
Прибуття
маршрут
19:48
Відправлення
12:06
Прибуття
маршрут
20:42
Відправлення
13:20
Прибуття
маршрут
21:00
Відправлення
00:27
Прибуття
маршрут
21:10
Відправлення
22:47
Прибуття
маршрут
22:32
Відправлення
01:21
Прибуття
маршрут