Food Train: Унікальний Поїзд-Кухня, який готує та допомагає

Food Train: Унікальний Поїзд-Кухня, який готує та допомагає

04.12.2023

У світі, де інновації стають вже нормою, уявіть собі поїзд, який не лише перевозить людей, а й виступає автономною кухнею, що виробляє близько 10 000 обідів на день. Так, ви читаєте правильно! Давайте поглибимося в неймовірний шлях Food Train від Укрзалізниці, проекту, який змінює гру.

Як все починалося?

Нещодавно Укрзалізниця, національна залізниця України, завершила створення першого в світі кухонного поїзда. Але як народилася ця ідея? Все почалося з бажання підтримати співвітчизників у важкі часи, особливо в умовах війни.

Поїзд-Кухня: Що входить у склад?

Поїзд складається з шести вагонів, кожен з яких виконує унікальну функцію.

  1. Генераторний вагон 

Генераторний вагон, обладнаний власною заправною станцією, забезпечує потрібну електроенергію для автономної роботи поїзда протягом 5-7 днів.

  1. Вагон-холодильник з морозильною камерою

Далі йде вагон-холодильник з морозильною камерою, що забезпечує свіжість та збереження продуктів, сприяючи виробництву високоякісних страв.

  1. Холодна та гаряча кухня

Два вагони призначені для кухні: один – для попередньої обробки продуктів, інший – для кінцевого приготування смачних страв. Уявіть собі рухому кухню, яка може готувати все, від супів та каш до салатів та м'яса.

  1. Вагон для персоналу та багажний вагон

Вагон для персоналу забезпечує комфорт персоналу поїзда, маючи душ та пральну машину. Багажний вагон, що містить 27 тисяч літрів води, включає фільтраційні та насосні станції для потреб поїзда.

Внесок Говарда Баффета 

Весь проєкт щедро фінансується Фондом Говарда Баффета. Сам Говард Баффет є постійним пасажиром Укрзалізниці та активно підтримує різноманітні залізничні проєкти, зокрема ініціативу "Залізна зміна".
Внесок Говарда Баффета

Укрзалізниця створила перший у світі автономний поїзд-кухню (фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia)

Читати російською

Новини сервісу покупки залізничних квитків онлайн

Новини

Куди піти в Києві цього літа: найкращі місця для відпочинку

Куди піти в Києві цього літа: найкращі місця для відпочинку

Дізнайтеся, куди піти в Києві цього літа! Від мальовничих парків до захопливих музеїв, розваг та спокійних місць для відпочинку. Плануйте незабутні вихідні в столиці України та купуйте квитки на потяг на нашому сайті. Детальніше у блозі від AnyTrain. ...читати далі

Одеса: що подивитися та відвідати

Одеса: що подивитися та відвідати

Одеса – це справжня перлина Чорного моря, місто з багатою історією, мальовничою архітектурою та неповторною атмосферою, яка захоплює з першого погляду. У цьому місті кожен знайде для себе щось особливе. ...читати далі

Озеро Синевир: як дістатись і як спланувати маршрут

Озеро Синевир: як дістатись і як спланувати маршрут

Відпочинок біля озера Морське Око. Озеро Синевир у Карпатах — ідеальне місце для відпочинку в будь-яку пору року. Дізнайтеся, як дістатися, де переночувати та поїсти. ...читати далі