ХАРКІВ – ЛЬВІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом харківльвів

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття

Нічого не знайдено!

Зворотній маршрут Львів – Харків

Популярні напрямки з міста Харків

Популярні напрямки з міста Львів

Інформація про маршрут поїзда Харків-Львів

Для придбання залізничного квитка Харків-Львів онлайн на AnyTrain, передусім, потрібно уточнити дату подорожі. Якщо ви зайшли на сайт з метою дізнатися розклад поїздів  Харків-Львів, нагадуємо, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність поїздів.

Характеристики Маршруту:

  • Відстань між станціями: 1116 км
  • Кількість курсуючих поїздів: 7

Швидкість Поїздів:

  • Найшвидший: №15, 13 годин і 41 хвилина
  • Найповільніший: №45, 18 годин і 41 хвилина

Час Відправлення:

  • Раннє відправлення: поїзд №45, 13:43
  • Пізнє відправлення: поїзд №63, 22:43

Продаж квитків на поїзд Харків – Львів відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на поїзд, тим більше у Вас шансів вибрати найкращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

Залізничні квитки  Харків – Львів

AnyTrain пропонує сервіс онлайн-покупки залізничних квитків. Ви можете замовити квиток  Харків – Львів за вигідною ціною з будь-якого місця з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, який придбали б у касі. Онлайн-покупка квитків дозволяє економити час та уникнути черг на вокзалі. Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронного посадочного талона. Існують три типи квитків: з QR-кодом (друк необов'язковий), з кодом замовлення (при потребі обміняти на квиток на вокзалі) і квитки, які слід обміняти у касі на вокзалі. Для покупки онлайн-квитка на поїзд  Харків – Львів на сайті AnyTrain, розпочніть з уточнення дати подорожі. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Харковом та Львовом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Харків – Львів?

Вартість квитка на поїзд Харків – Львів  визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату та пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця та додаткові послуги. Система автоматично знайде інформацію з "Укрзалізниці" про всі можливі варіанти проїзду та покаже вам їх - від найдешевшого залізничного квитка до найдорожчого. Купити залізничний квиток Харків – Львів можна за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде відправлений на вашу електронну пошту. При наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.

Бронювання квитків  Харків – Львів

Можливість бронювання квитків на поїзд Харків – Львів доступна за 45 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмеженою.

Розклад поїздів  Харків – Львів

Дізнайтеся розклад поїздів Харків – Львів на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та пригородні поїзди, експреси, швидкі поїзди InterCity та Intercity+. З запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною та часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, люкс, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постільна білизна, чай, кава та інше). 

Підтримка