ЛЬВІВ – ХАРКІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом львівхарків

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
15
19:05
09:10

Зворотній маршрут Харків – Львів

Популярні напрямки з міста Львів

Популярні напрямки з міста Харків

Інформація про маршрут поїзда Львів-Харків

Для придбання залізничного квитка Львів-Харків онлайн на AnyTrain, передусім, потрібно уточнити дату подорожі. Якщо ви зайшли на сайт з метою дізнатися розклад поїздів  Львів-Харків, нагадуємо, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність поїздів.
Характеристики маршруту:

  • Відстань між станціями: 1116 км;
  • Кількість курсуючих поїздів: 5;

Швидкість поїздів:

  • Найшвидший поїзд №16, який проходить маршрут за 13 годин і 29 хвилин;
  • Найповільніший поїзд №114, який рухається протягом 25 годин і 19 хвилин;

Час відправлення:

Продаж квитків на поїзд Львів-Харків відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на поїзд, тим більше у Вас шансів вибрати найкращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

Залізничні квитки Львів-Харків

AnyTrain пропонує сервіс онлайн-покупки залізничних квитків. Ви можете замовити квиток  Львів-Харків за вигідною ціною з будь-якого місця з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, який придбали б у касі. Онлайн-покупка квитків дозволяє економити час та уникнути черг на вокзалі. Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронного посадочного талона. Існують три типи квитків: з QR-кодом (друк необов'язковий), з кодом замовлення (при потребі обміняти на квиток на вокзалі) і квитки, які слід обміняти у касі на вокзалі. Для покупки онлайн-квитка на поїзд  Львів-Харків на сайті AnyTrain, розпочніть з уточнення дати подорожі. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Львовом та Харковом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів-Харків?

Вартість квитка на поїзд Львів-Харків  визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату та пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця та додаткові послуги. Система автоматично знайде інформацію з "Укрзалізниці" про всі можливі варіанти проїзду та покаже вам їх - від найдешевшого залізничного квитка до найдорожчого. Купити залізничний квиток Львів-Харків можна за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде відправлений на вашу електронну пошту. При наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.

Бронювання квитків  Львів-Харків

Можливість бронювання квитків на поїзд Львів-Харків доступна за 45 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмеженою.

Розклад поїздів Львів-Харків

Дізнайтеся розклад поїздів Львів-Харків на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та пригородні поїзди, експреси, швидкі поїзди InterCity та Intercity+. З запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною та часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, люкс, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постільна білизна, чай, кава та інше).

Підтримка