ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – ЧЕРКАСИ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом івано-франківськчеркаси

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
43
20:04
13:16

Інформація про маршрут поїзда Івано-Франківськ - Черкаси

Якщо ви збираєтеся купити онлайн квиток на поїзд Івано-Франківськ - Черкаси на сайті AnyTrain, перш за все, вам потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви зайшли на сайт, щоб дізнатися розклад поїздів між станціями Івано-Франківськ - Черкаси, ми хотіли б нагадати, що він періодично змінюється, тому рекомендуємо вам перевіряти наявність поїздів.

На даний момент розклад поїзда за маршрутом Івано-Франківськ - Черкаси включає в себе 1 поїзд. Відстань між станціями становить 717 км. Поїзд номер 43 вирушає зі станції Івано-Франківськ о 20.04 і прибуває на кінцеву станцію Чернівці о 13.11. Загалом поїзд у дорозі перебуватиме 17 годин 7 хвилин.

Станції, на яких частіше робляться зупинки поїздами, що прямують за маршрутом Стрий, Львів, Київ-Пас, Ім. Тараса Шевченка.  Графік руху по цих станціях також доступний на нашому сайті.

Продаж квитків на поїзд Івано-Франківськ - Черкаси відкривається за 20 днів. Чим раніше ви вирішите придбати квиток на поїзд, тим більше у вас шансів вибрати найкращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Черкаси на AnyTrain

Сервіс AnyTrain пропонує послугу придбання залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток Івано-Франківськ - Черкаси з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, за низькою ціною. Електронний залізничний квиток за багатьма маршрутами є підставою для посадки без традиційного паперового квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, придбання залізничного квитка онлайн - це дешевше і зручніше, оскільки вам не доведеться їхати на вокзал і стояти в черзі.

Однак на всі поїзди передбачена посадка за електронним квитком. Є три види квитків: залізничний квиток із QR-кодом (його не обов'язково друкувати); квитки з кодом бронювання: код бронювання необхідно обміняти на квиток в автоматизованій касі на вокзалі за 35 хвилин до відправлення поїзда; квитки, які необхідно обмінювати на вокзалі - у цьому разі ви можете забронювати й оплатити квитки на потяг, що прямує за маршрутом Івано-Франківськ - Черкаси, онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на касі без черги.

Ціна залізничного квитка на поїзд Івано-Франківськ - Черкаси

Щоб дізнатися вартість залізничного квитка до Івано-Франківська з Черкас за допомогою сервісу AnyTrain, вам необхідно вказати дату, пункт відправлення і прибуття. Система автоматично знайде інформацію з Укрзалізниці про всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви зможете вибрати найзручніший за ціною та часом відправлення і прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, люкс, СВ або загальний), місця і додаткові послуги (постільна білизна, чай, кава та інше). Вартість квитка на поїзд до Івано-Франківська з Черкас відобразиться нижче.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Черкаси ?

Замовити або купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Черкаси можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard через Приват24 (інтернет-банкінг). Після оплати електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. Якщо в документі зазначено, що він є підставою для проїзду і містить QR-код, його достатньо просто роздрукувати або зберегти на телефоні чи іншому зручному гаджеті та пред'явити перед посадкою. Якщо ні - обміняти в касі вокзалу без черги.

Розклад поїздів Івано-Франківськ - Черкаси

Наш розклад включає такі поїзди: пасажирські поїзди, електрички (приміські поїзди), експреси, поїзди Hyundai, швидкісні поїзди Intercity та Intercity+. Графік руху поїздів дозволяє пасажирам вирушати вранці, вдень і вночі.

Підтримка