КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – КИЇВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом кам'янець-подільськийкиїв

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття

Нічого не знайдено!

Інформація про маршрут поїзда Кам'янець-Подільський - Київ

Для купівлі залізничних квитків на поїзд Кам'янець-Подільський-Київ, через веб-сайт AnyTrain, вам насамперед потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між містом Кам'янець-Подільським і Києвом, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність доступних поїздів.

Відстань між станціями становить 442 км. Усього курсує 1 поїзд, який з'єднують станції Кам'янець-Подільський та Київ. Поїзд номер 140 вирушає зі станції Кам'янець-Подільський о 20.12 і прибуває на кінцеву станцію Київ о 05.20. Загалом поїзд у дорозі перебуватиме 9 годин 8 хвилин. 

Основні станції: Козятин, Фастів 

Залізничні квитки Кам'янець-Подільський - Київ

AnyTrain пропонує сервіс купівлі залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Кам'янець-Подільський - Київ за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний у касі. Купівля квитків онлайн дає змогу заощадити час і уникнути черг на вокзалі. 

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронної посадки. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (за необхідності обміняти на квиток на вокзалі) і квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі. 

Для купівлі онлайн квитка на поїзд Кам'янець-Подільський - Київ на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати поїздки. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між містом Запоріжжя та Ужгородом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою. 

Скільки коштує квиток на поїзд Кам'янець-Подільський - Київ ? 

Вартість квитка на поїзд Кам'янець-Подільський - Київ визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату і пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця і додаткові послуги. 

Купівлю квитків Кам'янець-Подільський - Київ можна здійснити за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. За наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої. 

Бронювання квитків Кам'янець-Подільський - Київ

На період воєнного стану бронювання квитків на поїзд Кам'янець-Подільський - Київ доступне за 20 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежена. 

Розклад поїздів Кам'янець-Подільський - Київ

Дізнайтеся розклад поїздів Кам'янець-Подільський - Київ на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity і Intercity+. Виберіть найзручніший і найбільш підходящий вам варіант.

Підтримка