КИЇВ – СОЛОТВИНО

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом київсолотвино

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
13
15:58
11:30

Зворотній маршрут Солотвино – Київ

Популярні напрямки з міста Київ

Популярні напрямки з міста Солотвино

Маршрут поїзда Київ-Солотвино-1

Відстань між станціями: 951 км.

Курсує лише один поїзд: №013К Київ-Пасажирський — Солотвино 1 долає цю відстань за 18 годину 23 хвилини.

Час відправлення: згідно з розкладом - поїзд №013 вирушає о 16:07:00.

Час прибуття: згідно з розкладом - поїзд №013 прибуває о 11:21:00.

Поїзд пропонує різні класи вагонів, з можливістю вибору різних рівнів комфорту - від загальних вагонів до купе і люкс-класів з додатковими зручностями.

Додаткова інформація: Існує один регулярний рейс між Києвом та Солотвино, який курсує щодня. Квитки доступні на продаж за 45 днів до дати відправлення. Рекомендується придбати квитки заздалегідь для забезпечення наявності місць. Протягом усього шляху пасажири можуть насолоджуватися гарними краєвидами.

Перед плануванням подорожі рекомендується перевірити актуальний розклад та доступність квитків на офіційному сайті AnyTrain.

Залізничні квитки Київ-Солотвино-1

AnyTrain пропонує сервіс покупки залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Київ-Солотвино-1 за вигідною ціною будь-де з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний у касі. Купівля квитків онлайн дозволяє заощадити час та уникнути черг на вокзалі.

Зверніть увагу, що не всі поїзди дають можливість електронної посадки. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (при необхідності обміняти на квиток на вокзалі) та квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі.

Щоб купити онлайн квиток на поїзд Київ-Солотвино-1 на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати поїздки. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Києвом та Солотвино, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ-Солотвине-1?

Вартість квитка на поїзд Київ-Солотвино-1 визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату та пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найкращий маршрут, тип вагона, місця та додаткові послуги.

Покупку квитків Київ-Солотвино-1 можна здійснити за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. За наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.

Бронювання квитків Київ-Солотвино-1

Бронювання квитків на поїзд Київ-Солотвино-1 доступне за 45 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежена.

Розклад руху поїздів Київ-Солотвино-1

Дізнайтесь розклад поїздів Київ-Солотвино-1 на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок та клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity та Intercity+. Виберіть найбільш зручний і підходящий вам варіант.

Підтримка