ЛЬВІВ – ЗАПОРІЖЖЯ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом львівзапоріжжя

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
128
13:58
12:33
39
21:19
14:31
47
21:19
14:31
47
21:19
14:31

Інформація про маршрут поїзда Львів-Запоріжжя

Для придбання залізничних квитків на поїзд з Львова до Запоріжжя, через веб-сайт AnyTrain, вам спершу потрібно визначити дату вашої подорожі. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між Львовом та Запоріжжям, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність поїздів.

Відстань між станціями складає 1150 кілометрів. Найшвидший поїзд №003П, подолає цю дистанцію лише за 15 годину 17 хвилин. Найповільніший поїзд №120Л, проходить цей шлях за 25 годин 46 хвилин. Усього курсує 4 поїзди між станціями Львів-Запоріжжя 1.

Наразі найпізніший поїзд №032Д, вирушає в 22:34 вечора, а найраніше відправлення поїзда №086Л, стартує о 10:58 ранку.

Продаж квитків на поїзд Львів-Запоріжжя розпочинається за 45 днів. Чим раніше ви вирішите купити квиток на поїзд, тим більше у вас шансів вибрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

Залізничні квитки Львів-Запоріжжя

AnyTrain пропонує сервіс покупки залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток на поїзд Львів-Запоріжжя за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний в касі. Покупка квитків онлайн дозволяє заощадити час та уникнути черг на вокзалі.

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронного посадження. Існують три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (при необхідності обміняти на квиток на вокзалі) та квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі.

Для покупки онлайн квитка на поїзд Львів-Запоріжжяв на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати подорожі. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Львовом і Запоріжжям, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів-Запоріжжя?

Вартість квитка на поїзд Львів-Запоріжжя визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату та пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця та додаткові послуги.

Покупку квитків Львів-Запоріжжя можна здійснити за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде відправлений на вашу електронну пошту. При наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.

Додатково, сайт AnyTrain пропонує зручний функціонал для моніторингу доступності місць та цін на квитки в реальному часі, що дозволяє вам швидко реагувати на зміни та знаходити найвигідніші пропозиції. Зверніть увагу, що ціни можуть коливатися залежно від сезонності, часу доби та типу вагона. Рекомендуємо планувати вашу поїздку завчасно та користуватися додатковими послугами сайту, щоб зробити вашу подорож максимально комфортною та приємною.

Бронювання квитків Львів-Запоріжжя

Бронювання квитків на поїзд Львів-Запоріжжя доступне за 45 днів до подорожі. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмеженою.

Розклад поїздів Львів-Запоріжжя

Дізнайтеся розклад поїздів Львів-Запоріжжя на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity та Intercity+. Виберіть найбільш зручний вам варіант.

Підтримка