ЗАПОРІЖЖЯ – ЛЬВІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом запоріжжяльвів

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
40
06:50
23:31
6
12:45
04:58
128
13:10
12:24
4
17:40
08:47
4
17:53
08:47

Інформація про маршрут поїзда Запоріжжя-Львів

Для придбання залізничних квитків на поїзд з Запоріжжя до Львова до через веб-сайт AnyTrain, вам спершу потрібно визначити дату вашої подорожі. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між Запоріжжям та Львовом, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність поїздів.

Відстань між станціями складає 1150 кілометрів. Найшвидший потяг, номер 004П, подолав цю дистанцію лише за 14 годину 50 хвилин. Найповільніший потяг, номер 040П, проходить цей шлях за 16 годин 26 хвилин. Усього курсує 2 поїзди між станціями Запоріжжя 1 і Львів.

Наразі найпізніший поїзд №4П, вирушає в 18:00 вечора, а найраніше відправлення поїзда №40П, стартує о 06:54 ранку.

Продаж квитків на поїзд Запоріжжя-Львів розпочинається за 45 днів. Чим раніше ви вирішите купити квиток на поїзд, тим більше у вас шансів вибрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

Залізничні квитки Запоріжжя-Львів

AnyTrain пропонує сервіс покупки залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток на поїзд Запоріжжя-Львів за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний в касі. Покупка квитків онлайн дозволяє заощадити час та уникнути черг на вокзалі.

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронного посадження. Існують три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (при необхідності обміняти на квиток на вокзалі) та квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі.

Для покупки онлайн квитка на поїзд Запоріжжя-Львів на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати подорожі. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Запоріжжям і Львовом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-Львів?

Вартість квитка на поїзд Запоріжжя-Львів визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату та пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця та додаткові послуги.

Покупку квитків Запоріжжя-Львів можна здійснити за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде відправлений на вашу електронну пошту. При наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.

Додатково, сайт AnyTrain пропонує зручний функціонал для моніторингу доступності місць та цін на квитки в реальному часі, що дозволяє вам швидко реагувати на зміни та знаходити найвигідніші пропозиції. Зверніть увагу, що ціни можуть коливатися залежно від сезонності, часу доби та типу вагона. Рекомендуємо планувати вашу поїздку завчасно та користуватися додатковими послугами сайту, щоб зробити вашу подорож максимально комфортною та приємною.

Бронювання квитків Запоріжжя-Львів

Бронювання квитків на поїзд Запоріжжя-Львів доступне за 45 днів до подорожі. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмеженою.

 

 

Розклад поїздів Запоріжжя-Львів

Дізнайтеся розклад поїздів Запоріжжя-Львів на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity та Intercity+. Виберіть найбільш зручний вам варіант.

Підтримка