ПОЛТАВА – КИЇВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом полтавакиїв

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
719
01:12
05:01
102
15:09
20:32
723
15:50
19:23
15
16:39
20:58
73
16:39
21:12
93
16:39
21:12

Інформація про маршрут потяга Полтава Київська - Київ-Пасажирський

Для того, щоб придбати жд квиток Полтава Київська - Київ-Пасажирський онлайн на сайті AnyTrain, перш за все, необхідно уточнити дату подорожі. Якщо ви зайшли на сайт з метою дізнатися розклад поїздів маршруту Полтава Київська - Київ-Пасажирський, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому рекомендуємо перевіряти наявність поїздів.

Продаж квитків на поїзд Полтава Київська - Київ-Пасажирський відкривається за 45 днів. Чим раніше ви вирішите придбати квиток на поїзд, тим більше у вас шансів вибрати найкращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

ЖД квитки Полтава Київська - Київ-Пасажирський

AnyTrain пропонує сервіс покупки залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Полтава Київська - Київ-Пасажирський за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний в касі. Покупка квитків онлайн дозволяє заощадити час та уникнути черг на вокзалі.

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронного посадочного талона. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (при потребі обміняти на квиток на вокзалі) та квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі. Для покупки онлайн квитка на поїзд Полтава Київська - Київ-Пасажирський на сайті AnyTrain, розпочніть з уточнення дати подорожі. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Полтавою Київською та Києвом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Полтава Київська - Київ-Пасажирський?

Вартість квитка на поїзд Полтава Київська - Київ-Пасажирський визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату та пункти відправлення і прибуття для отримання варіантів подорожі. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця та додаткові послуги. Система автоматично знайде інформацію з "Укрзалізниці" про всі можливі варіанти подорожі і покаже вам їх від найдешевшого жд квитка до найдорожчого. Купити ЖД квиток Полтава Київська - Київ-Пасажирський можна за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде відправлений на вашу електронну пошту. При наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.

Бронювання квитків Полтава Київська - Київ-Пасажирський

Бронювання квитків на поїзд Полтава Київська - Київ-Пасажирський доступне за 45 днів до подорожі. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежено.

Розклад поїздів Полтава Київська - Київ-Пасажирський

Дізнайтеся розклад поїздів Полтава Київська - Київ-Пасажирський на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity та Intercity+. З запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найбільш зручний з точки зору ціни та часу відправлення і прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, люкс, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постільна білизна, чай, кава та інше).

Підтримка