ХАРКІВ-ПАС.

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ХАРКІВ-ПАС.

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
харківкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:21
12:29
львівізюм
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:55
11:15
харківпшемисль головний
24,26/06/2024
13:15
11:16
харківпшемисль головний
30/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1/08/2024
13:15
11:16
харківпшемисль головний
14-22/06/2024 ПО ПАРНИХ
13:15
11:16
харківпшемисль головний
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-26/06; 28,30/06-30/07; 1/08/2024
13:15
11:16
харківпшемисль головний
28/06/2024
13:15
11:16
харківдорохуськ
24/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-29/08/2024 ПО НЕПАРНИХ
13:15
08:15
харківхелм
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/06-30/07,1-29/08/2024
13:15
11:15
харківкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
14:00
19:23
харківясіня
1-13/07/2024 ПО НЕПАРНИХ
14:07
10:06
харківясіня
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1-17/07; 21,23/07/2024
14:07
10:06
харківясіня
15,17/07/2024
14:07
10:06
харківясіня
21,23/07/2024
14:07
10:06
харківужгород
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,22,24/07/2024
14:36
09:37
харківужгород
14,16,22,24/07/2024
14:36
09:37
харківужгород
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-27/06; 29/06; 1-17,19-31/07/2024
14:44
15:41
харківужгород
23/06/2024
14:44
15:41
харківужгород
13-27/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-19/06; 23,25,27/06/2024
14:44
15:41
харківужгород
11-17/07/2024 ПО НЕПАРНИХ
14:44
15:41
харківужгород
1-9/07/2024 ПО НЕПАРНИХ
14:44
15:41
харківужгород
19-31/07/2024 ПО НЕПАРНИХ
14:44
15:41
харківужгород
29/06/2024
14:44
15:47
харківужгород
25,27/06/2024
14:44
15:47
харківконотоп
З 8/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО З 15/06/2024
16:05
21:23
харківодеса
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-30/07; 1/08/2024
17:55
08:10
харківумань
24,26/06; 2,8,10/07; 5,7,13/08/2024
18:13
09:03
харківумань
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24,26/06; 2,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/07; 1,5,7,13/08/2024
18:13
09:03
харківодеса
6,12,14/08/2024
18:47
13:06
харківодеса
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,15,17,19,21,23,25,27,29/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 6,12,14/08/2024
18:47
13:06
харківодеса
25/06/2024
18:47
13:11
харківодеса
15,21,23,27/06/2024
18:47
13:11
харківодеса
1,3,9/07/2024
18:47
13:12
харківодеса
29/06; 5,7/07/2024
18:47
13:12
харківодеса
15,17,23,29,31/07/2024
18:47
13:24
харківодеса
11,13,19,21,25,27/07/2024
18:47
13:24
харківівано-франківськ
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-26/06; 28/06/2024
18:50
11:28
харківівано-франківськ
24,26/06/2024
18:50
11:28
харківівано-франківськ
28/06/2024
18:50
11:28
харківівано-франківськ
14-22/06/2024 ПО ПАРНИХ
18:50
11:28
харківворохта
14-22/06/2024 ПО ПАРНИХ
18:50
14:09
харківворохта
28/06/2024
18:50
14:09
харківворохта
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-26/06; 28/06/2024
18:50
14:09
харківворохта
24,26/06/2024
18:50
14:09
харківльвів
29/06-1/08/2024 ЩОДЕННО
19:38
09:40
харківльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-27/06; 28,29/06-1/08/2024
19:38
11:32
харківльвів
24,26/06/2024
19:38
11:40
харківльвів
28/06/2024
19:38
11:40
харківльвів
12-27/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26/06/2024
19:38
11:47
харківльвів
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 2/07/2024
21:50
22:46
харківльвів
З 2/07/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4
21:50
22:46
харківльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24,26,28/06; 11/07-1/08/2024
22:38
13:39
харківльвів
11/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
22:38
13:46
харківльвів
24,26,28/06/2024
22:38
13:51
ізюмльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24,26,28/06; 11/07-1/08/2024
22:38
13:39
ізюмльвів
11/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
22:38
13:46
ізюмльвів
24,26,28/06/2024
22:38
13:51
харківкиїв
9/06-15/09 ПО 5,7 ДНЯХ ТИЖНЯ ; 19/06/2024
23:30
05:01

Залізничний вокзал Харків Пасажирський

Залізнична станція Харків Пасажирський виступає ключовим транспортним вузлом, що з'єднує не лише регіони України, але і надає можливості для міжнародних поїздок. У цьому огляді ми розглянемо всі основні характеристики цієї станції, від її адреси до способів перевірки онлайн-табло та купівлі залізничних квитків.

Перша інформація, яка буде корисною для пасажирів перед організацією подорожі, — це адреса станції. Харків Пасажирський розташований за адресою: пл. Привокзальна, 1, Харків, Харківська область, 61052, Україна. Центральне положення вокзалу забезпечує зручний доступ для місцевих жителів та гостей міста.

Ця інформація буде корисною для ефективного планування вашої подорожі та зробить ваше перебування на станції Харків Пасажирський комфортним та приємним.

Розклад руху поїздів Харків Пасажирський

Регулярність рейсів надає можливість пасажирам гнучко планувати свої подорожі та пересадки. Особливою увагою користується розклад руху поїздів. Станція Харків Пасажирський пропонує широкий вибір напрямків, в тому числі такі популярні маршрути як Харків-Київ, Харків-Одеса, Харків-Львів, Харків-Дніпро та інші.

На сьогодні станція щоденно обслуговує понад 100 поїздів, з яких значна частина є швидкісними потягами та поїздами категорії "Інтерсіті". Зокрема, деякі поїзди мають особливий графік руху, тому звертайте увагу при плануванні поїздки.
Більшість потягів приходить на залізничний вокзал Харків-Пасажирський у першій половині дня. Найраніший з них, поїзд №113, прибуває о 06:46 та відразу продовжує рух, оскільки час стоянки становить 0 хвилин. Найпізніший поїзд №251, приїжджає на станцію о 22:50 і також відправляється без зупинки.

Середній час зупинки потягів на цій станції близько 5 хвилин. Важливо зауважити, що деякі потяги не курсують щоденно і мають спеціальний графік руху.

Харків Пасажирський: покупка залізничних квитків онлайн

Придбання залізничних квитків до Харкова стало неймовірно простим завдяки онлайн-сервісy AniTrain. Тепер можна легко купити квитки в інтернеті, уникаючи черг та гарантуючи собі комфортні місця у потягу. Продаж квитків на поїзди розпочинається за 45 днів до запланованого відправлення. Тому, якщо хочете вибрати найкращі місця та забезпечити собі комфортну подорож, радимо заздалегідь піклуватися про придбання квитків.



На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ХАРКІВ-ПАС..

У розкладі поїздів по станції ХАРКІВ-ПАС. представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ХАРКІВ-ПАС.: 58

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ХАРКІВ-ПАС..

Розклад поїздів по станції ХАРКІВ-ПАС. регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ХАРКІВ-ПАС., заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!