ЛУЦЬК

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ЛУЦЬК

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київковель
З 9/02/2024 ЩОДЕННО
06:40
08:28
одесаковель
15,17,21/05/2024
07:49
09:31
одесаковель
3-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
07:49
09:31
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
11:32
13:40
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
11:32
13:40
ужгородковель
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
11:56
13:40
луцьккиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 1,5,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24/05/2024
16:27
22:16
луцьккиїв
20,24/05/2024
16:27
22:32
луцькужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 6,7,8,9-14/05/2024
17:45
07:43
ковельужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:33
06:51
ковельодеса
4-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
19:47
09:08
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
19:47
13:36
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
19:47
13:36
ковелькиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05/2024
21:33
06:04

Луцьк: розклад, квитки, ціни

Вокзал Луцька є важливим транспортним вузлом, який забезпечує зв’язок міста з різними регіонами України. Вокзал розташований у самому центрі міста за адресою: Привокзальний майдан, 1. Вокзал обслуговує лінію Ківерці — Підзамче, на його території знаходяться дві платформи, бічна і острівна, і сім колій. Експлуатаційний час вокзалу Луцька — цілодобово. Тут надається повний спектр послуг: оформлення багажу, камера зберігання, інформаційне бюро.

Інформація про рух поїздів

Станція Луцьк пропонує широкий вибір напрямків для подорожей. Деякі з найпопулярніших маршрутів включають Луцьк-Київ, Луцьк-Тернопіль, Луцьк-Вінниця та інші. На сьогоднішній день через станцію Луцьк проїжджає в середньому 10 поїздів на день, включаючи 0 поїздів категорії Інтерсіті та 8 швидких поїздів. Більшість поїздів прибуває у першій половині дня.

Найраніший поїзд №097К:

Прибуває на вокзал Луцьк о 06:01, зупиняється на 25 хвилин та відправляється о 06:26.

Найпізніший поїзд №098Л:

Прибуває на вокзал о 21:10, зупиняється на 23 хвилини та відправляється о 21:33.

Деякі поїзди, які проходять через Луцьк, не курсують щоденно та мають особливий розклад руху.

Покупка квитків

Квитки на поїзд можна придбати безпосередньо на вокзалі Луцьк або онлайн на офіційному сайті AnyTrain. Для покупки квитка онлайн необхідно вказати пункт відправлення, пункт призначення, дату та час поїздки, а також вибрати відповідний поїзд і місце у вагоні. Ціни на квитки варіюються в залежності від типу поїзда, класу вагона та відстані між пунктами призначення.

Придбання залізничних квитків з Луцька стало неймовірно простим завдяки онлайн-сервісам. Тепер ви можете легко купити квитки в інтернеті, уникаючи черг і гарантуючи собі комфортне місце у поїзді. Продаж квитків на поїзди починається за 45 днів до запланованого відправлення. Тому, якщо хочете вибрати найкращі місця і забезпечити собі комфортну подорож, рекомендуємо завчасно подбати про покупку квитків.

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ЛУЦЬК.

У розкладі поїздів по станції ЛУЦЬК представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ЛУЦЬК: 14

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ЛУЦЬК.

Розклад поїздів по станції ЛУЦЬК регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ЛУЦЬК, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!