ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
харківкиїв
24,26,31/05; 2,7/06/2024
01:12
05:01
харківльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
01:15
13:39
харківльвів
24/05/2024
01:15
13:40
ізюмльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
01:15
13:39
ізюмльвів
24/05/2024
01:15
13:40
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
02:28
08:23
київхарків
24,26,31/05; 2,7/06/2024
03:35
05:14
львівхарків
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
03:39
05:56
львівізюм
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
03:39
11:15
львівхарків
16,20,22,24,28/05/2024
04:20
06:45
львівізюм
16,20,22,24,28/05/2024
04:20
11:15
дорохуськхарків
25/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08/2024 ПО ПАРНИХ
04:27
06:45
мукачевохарків
24/05/2024
06:41
08:50
ужгородхарків
22/05/2024
06:41
08:50
ужгородхарків
9,11/06/2024
06:41
08:50
ужгородхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11/06/2024
06:41
08:50
ужгородхарків
3/06/2024
06:41
08:50
ужгородхарків
22-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24/05; 3/06/2024
06:41
08:50
івано-франківськхарків
23,25/04; 7,15,21,23/05; 4,6/06/2024
07:00
09:10
львівхарків
29,31/05/2024
07:00
09:10
ясіняхарків
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,29,31/05; 4,6/06/2024 ,З 7/06/2024
07:00
09:10
ясіняхарків
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
07:10
09:19
львівхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024 ,З 8/06/2024
07:55
10:17
львівхарків
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
08:01
10:18
львівхарків
15,17,21/05/2024
08:16
10:32
львівкраматорськ
17/04-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
08:19
15:17
львівкраматорськ
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
08:21
15:17
львівкраматорськ
15,17,21/05/2024
08:36
15:17
харківкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29,30/04; 1,2,3,6-10,13-16/05/2024
09:03
12:29
івано-франківськполтава
29,31/05/2024
09:47
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
09:47
10:10
київкраматорськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 30/04; 8,30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
10:06
13:41
київкраматорськ
30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
10:06
13:41
київхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-19,22-26/04/2024
10:18
11:55
івано-франківськхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
10:22
12:33
івано-франківськхарків
5,7/06/2024
10:22
12:33
ворохтахарків
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7/06/2024, З 8/06/2024
10:22
12:33
івано-франківськхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
10:32
12:50
ворохтахарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
10:32
12:50
одесахарків
18-28/05/2024 ПО ПАРНИХ
11:02
13:22
пшемисль головнийхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
11:08
13:27
хелмхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 25/06-31/07,2-30/08/2024
11:08
13:27
пшемисль головнийхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
11:35
13:53
хелмхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
11:35
13:53
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
15:09
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
15:09
06:20
краматорськхерсон
24,26/05; 6,8/06/2024
15:09
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
15:09
08:33
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,30/05; 2,4,6,8/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
15:09
08:33
харківкиїв
17,19,24,26/05; 2-8/06/2024 ЩОДЕННО
15:50
19:23
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,19/05; 2,4,6,8/06/2024
16:17
11:16
харківпшемисль головний
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
16:17
11:16
харківдорохуськ
24/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-29/08/2024 ПО НЕПАРНИХ
16:17
08:15
харківхелм
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,4,6/06/2024, З 7/06/2024
16:17
11:05
харківхелм
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/06-30/07,1-29/08/2024
16:17
11:15
харківльвів
28,30/05/2024
16:39
04:18
харківівано-франківськ
22,24/04; 20,22/05; 3,5/06/2024
16:39
06:55
харківясіня
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
16:39
10:06
харківясіня
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,28,30/05; 3,5/06/2024, З 8/06/2024
16:39
10:06
харківпшемисль головний
17,19/05; 6,8/06/2024
16:39
11:16
харківпшемисль головний
2,4/06/2024
16:39
11:16
харківхелм
17,19/05; 2,4,6/06/2024
16:39
11:05
харківмукачево
23/05/2024
17:08
08:22
харківужгород
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-7/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21-31/05,2-6/06/2024
17:08
09:34
харківужгород
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23/05; 2/06/2024
17:08
09:37
харківужгород
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10/06/2024
17:08
09:37
харківужгород
21/05/2024
17:08
09:41
харківужгород
8,10/06/2024
17:08
09:41
харківужгород
2/06/2024
17:08
09:41
полтаваівано-франківськ
28,30/05/2024
17:24
09:50
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
17:24
12:25
краматорськкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
18:08
21:28
харківкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,24,26/05; 2-8/06/2024
18:44
22:08
київхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
19:10
20:47
харківівано-франківськ
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
21:22
11:28
харківворохта
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
21:22
14:09
харківівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/06/2024
21:27
11:22
харківівано-франківськ
4,6/06/2024
21:27
11:22
харківворохта
23/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 21,27,29/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024, З 7/06/2024
21:27
14:09
харківльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05/2024 ,З 8/06/2024
22:25
11:30
харківльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
22:25
11:32
краматорськльвів
17/04-7/06/2024 ЩОДЕННО
22:25
11:30
краматорськльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
22:25
11:32
харківодеса
17-29/05/2024 ПО НЕПАРНИХ
22:33
13:04

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА.

У розкладі поїздів по станції ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА: 84

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА.

Розклад поїздів по станції ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!