ВІННИЦЯ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ВІННИЦЯ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
івано-франківськчернігів
18/05/2024
00:02
07:54
рахівсуми
18/05/2024
00:02
09:56
івано-франківськчернігів
27,29/03; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
00:04
07:54
ворохтасуми
8,10,14,20,22/05/2024
00:04
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,18,20,22/05/2024
00:04
09:56
львівхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,21/05/2024
00:15
10:17
львівкраматорськ
З 17/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,21/05/2024
00:15
15:17
київодеса
16,20,22,24,28/05/2024
00:18
06:13
київодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
00:18
06:13
львівхарків
16,18/05/2024
00:29
10:32
львівхарків
15,17,21/05/2024
00:29
10:32
одесаковель
1/04-1/05 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3-15/04/2024
00:29
09:31
одесаковель
3-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
00:29
09:31
львівкраматорськ
16,18/05/2024
00:29
15:17
львівкраматорськ
15,17,21/05/2024
00:29
15:17
пшемисль головнийхарків
16,18/05/2024
00:40
13:53
пшемисль головнийкиїв
15,17,21/05/2024
00:40
03:54
пшемисль головнийхарків
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
01:20
13:53
пшемисль головнийкиїв
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
01:20
05:01
харківпшемисль головний
17,19/05/2024
01:22
11:16
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
01:22
11:16
харківпшемисль головний
7,9,13,15/05/2024
01:22
11:16
київпшемисль головний
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,20/05/2024
01:22
11:16
київпшемисль головний
14,16,20/05/2024
01:22
11:16
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
01:33
02:20
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
01:33
02:20
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
02:08
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
02:08
11:13
дніпротрускавець
13/05/2024
02:08
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
02:08
11:13
дніпротрускавець
21/05/2024
02:08
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
02:08
11:37
дніпроівано-франківськ
20/05/2024
02:08
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
02:08
11:22
дніпроівано-франківськ
14,16/05/2024
02:08
11:22
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
02:08
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
02:08
11:22
дніпроворохта
16/05/2024
02:08
14:09
дніпроворохта
14,20/05/2024
02:08
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
02:08
14:09
дніпроворохта
10,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
02:08
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
02:08
14:09
київгайворон
22/03/2024
02:30
06:45
львівгайворон
22/03/2024
02:30
06:45
вінницягайворон
23/03; 20/04; 18/05/2024
02:30
06:45
ковельодеса
2/04-2/05 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4-14,20/04-2/05/2024
02:32
09:08
ковельодеса
4-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
02:32
09:08
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
03:28
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
03:28
10:23
гайворонльвів
23/03; 20/04/2024
03:28
10:23
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
03:32
06:45
гайворонкиїв
23/03; 20/04/2024
03:32
06:45
чернігівівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
04:16
13:20
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
04:16
16:26
сумирахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/04; З 7/05/2024
04:16
18:10
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,9,13,15,19,21/05/2024
04:16
18:10
чопкиїв
З 3/03/2024 ЩОДЕННО
04:22
07:47
ворохтакиїв
20-23/05/2024 ЩОДЕННО
04:22
07:47
ворохтакиїв
7-10,13-16/05/2024 ЩОДЕННО
04:22
07:47
ясінякиїв
З 11/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10,13-16,20-23,24-27/05/2024
04:22
07:47
ясінякиїв
24-27/05/2024 ЩОДЕННО
04:22
07:47
ужгородкиїв
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО
05:12
08:32
ужгородкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
05:12
08:32
ужгородкиїв
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
05:12
08:32
ужгородкиїв
15-20/05/2024 ЩОДЕННО
05:12
08:32
харківльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,16,20/05/2024
05:40
11:30
харківльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
05:40
11:32
харківльвів
14,16,20/05/2024
05:40
11:34
краматорськльвів
З 17/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,16,20/05/2024
05:40
11:30
краматорськльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
05:40
11:32
краматорськльвів
14,16,20/05/2024
05:40
11:34
солотвинокиїв
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22,24/05/2024
05:50
08:54
солотвинокиїв
15-20/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17/05/2024
05:50
08:54
солотвинокиїв
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
05:50
08:54
солотвинокиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-29/04,8-14,15-20,21/05-8/06/2024
05:50
08:54
солотвинокиїв
17/05/2024
05:50
08:54
солотвинокиїв
21,22/05/2024
05:50
08:54
солотвинокиїв
24/05/2024
05:50
08:54
рахівкиїв
З 22/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10,13-16/05; 17,20-23/05; 24/05/2024
05:50
08:54
рахівкиїв
17,24/05/2024
05:50
08:54
яремчекиїв
22-25/04,7-10,13-16,20-23/05/2024 ЩОДЕННО
05:50
08:54
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
06:54
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
06:54
15:50
пшемисль головнийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,25/05/2024
07:33
09:58
пшемисль головнийкиїв
18,25/05/2024
07:33
10:06
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
07:54
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
07:54
14:15
запоріжжяльвів
14,16,20/05/2024
07:54
14:19
покровськльвів
21,23,28/05/2024
07:54
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
07:54
14:15
покровськльвів
30/05/2024
07:54
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,14,16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,11,13,20/06/2024
07:54
14:15
покровськльвів
16/04; 4,6,11,13,20/06/2024
07:54
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
07:54
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
07:54
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
07:54
14:15
покровськльвів
31/05/2024
07:54
14:15
покровськльвів
14/05/2024
07:54
14:19
покровськльвів
16/05/2024
07:54
14:19
покровськльвів
20/05/2024
07:54
14:19
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
07:56
14:15
покровськльвів
17/05/2024
07:56
14:15
покровськльвів
24/05/2024
07:56
14:15
могилів-подільськийкиїв
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
09:02
12:05
могилів-подільськийкиїв
24/05/2024
09:02
12:25
ворохтакиїв
14,16,20,22/05/2024
09:23
13:01
рахівкиїв
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,14,16,20,22,24/05/2024
09:23
13:01
рахівкиїв
24/05/2024
09:23
13:23
тернопількиїв
З 26/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
10:00
12:45
тернопількиїв
16,20,22,24,28/05/2024
10:00
12:48
тернопількиїв
18,25/05/2024
10:00
12:59
тернопількиїв
15,17,21,23,27/05/2024
10:00
13:09
тернопількиїв
22,26,27,29/04; 3,4,6,10,11/05/2024
10:11
12:55
київльвів
5,19,26/05/2024
10:52
17:19
київжмеринка
ЦІЛИЙ РІК ПО 6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,25/05/2024
11:41
12:27
київжмеринка
18,25/05/2024
12:06
12:48
вінницякоростень
З 15/02/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1 ДНІВ ТИЖНЯ
14:00
17:47
хмельницькийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-11/05; 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
14:15
17:16
хмельницькийкиїв
18,25/05/2024
14:15
17:24
хмельницькийкиїв
15,17,21,23,27/05/2024
14:15
17:30
хмельницькийкиїв
16,20,22,24,28/05/2024
14:15
17:30
київпшемисль головний
З 1/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
14:29
20:20
хмельницькийкиїв
22-27,29/04-4,6-11/05/2024 ЩОДЕННО
14:30
17:29
київпшемисль головний
15,17,21,23,27/05/2024
14:35
20:20
київпшемисль головний
16,18,20,22,24,25,28/05/2024
14:37
20:20
жмеринкакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
16:24
19:47
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
17:07
06:30
львівзапоріжжя
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
17:07
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
17:07
06:30
львівзапоріжжя
18/05/2024
17:07
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
17:07
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
17:07
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
17:07
06:30
львівзапоріжжя
16/05/2024
17:07
06:30
львівпокровськ
21/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
23,27/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
16/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
8-11/05 ЩОДЕННО; 14/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
12,13/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
15,17/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
18/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
17:07
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/05; 12,13,14,15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05/2024
17:07
13:00
київхмельницький
З 12/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
17:17
20:23
пшемисль головнийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-11/05; 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
17:23
19:57
пшемисль головнийкиїв
25/05/2024
17:23
19:58
київхмельницький
15,17,21,23,27/05/2024
17:23
20:29
пшемисль головнийкиїв
18/05/2024
17:27
19:58
пшемисль головнийкиїв
15,17,21,23,27/05/2024
17:27
19:58
пшемисль головнийкиїв
16/05/2024
17:27
20:15
пшемисль головнийкиїв
20,22,24,28/05/2024
17:27
20:15
пшемисль головнийкиїв
6-11/05/2024 ЩОДЕННО
17:29
20:03
київхмельницький
16,20,22,24,28/05/2024
17:29
20:35
київхмельницький
18,25/05/2024
17:37
20:43
львівкиїв
5,19,26/05/2024
18:53
22:12
київворохта
7,9,19/05/2024
18:57
06:17
київворохта
15,21/05/2024
18:57
06:17
київворохта
13/05/2024
18:57
06:17
київрахів
25/05/2024
18:57
07:50
київрахів
17,23,27/05/2024
18:57
07:50
київрахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 10/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,21,23/04; 7,9,13,15,17,19,21,23,25,27/05/2024
18:57
07:50
київтернопіль
З 25/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,20,21,22,23,24,27,28/05/2024
19:22
23:02
київтернопіль
15,17,21,23,27/05/2024
19:26
23:02
київсолотвино
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05; 14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29/05 -7/06/2024
19:27
11:30
київсолотвино
16,20,22,24,28/05/2024
19:27
11:30
київсолотвино
14,18,19,25,26,29/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
19:27
11:30
київсолотвино
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
19:27
11:36
київяремче
20,22/05/2024
19:27
06:33
київяремче
6-9,12-14,19/05/2024 ЩОДЕННО
19:27
06:33
київрахів
З 23/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9,12-15/05; 16,17,19-22/05; 23,24,27,28/05/2024
19:27
08:55
київрахів
16,24,28/05/2024
19:27
08:55
київсолотвино
15,17,21,23,27/05/2024
19:31
11:30
київяремче
15,21/05/2024
19:31
06:33
київрахів
17,23,27/05/2024
19:31
08:55
київтернопіль
16,20,22,24,28/05/2024
19:53
23:33
київмогилів-подільський
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3/05/2024
20:06
23:42
київужгород
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
21:40
10:59
київужгород
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
21:40
11:08
київужгород
14-19/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/05/2024
21:40
11:12
київужгород
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,28/05/2024
21:40
11:14
київужгород
16/05/2024
21:51
11:12
київужгород
20,22,24,28/05/2024
21:51
11:14
трускавецьдніпро
18/05/2024
22:13
09:25
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
22:13
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
22:13
09:39
трускавецьдніпро
16/05/2024
22:13
09:39
івано-франківськдніпро
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1-21/04; 23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
22:13
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
22:13
09:39
київпшемисль головний
З 1/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
22:41
04:25
київпшемисль головний
16,20,22,24,28/05/2024
22:45
04:25
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
23:06
10:26
львівхерсон
16,18/05/2024
23:06
12:50
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
23:06
12:50
київчоп
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05; 15,16,17,18,20,21,22,24,28/05/2024
23:29
12:59
київчоп
15,16,17,18,21/05/2024
23:29
12:59
київчоп
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
23:29
12:59
київворохта
15/05/2024
23:29
12:37
київворохта
19/05/2024
23:29
12:37
київворохта
21/05/2024
23:29
12:37
київворохта
9,12-14/05/2024 ЩОДЕННО
23:29
12:37
київясіня
23-26/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
23:29
13:25
київясіня
17,18/05/2024
23:29
13:25
київясіня
16/05/2024
23:29
13:25
київясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-15/05; 16,17,18,19-22,23-26/05; 28/05/2024
23:29
13:25
київчоп
20,22,24,28/05/2024
23:32
12:59
київворохта
20,22/05/2024
23:32
12:37
київясіня
24/05/2024
23:32
13:25
київясіня
28/05/2024
23:32
13:25

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ВІННИЦЯ.

У розкладі поїздів по станції ВІННИЦЯ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ВІННИЦЯ: 212

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ВІННИЦЯ.

Розклад поїздів по станції ВІННИЦЯ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ВІННИЦЯ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!