Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> ДНІПРО поїзд №54

сполученням ОДЕСА >> ДНІПРО

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 21:37
ОДЕСА 22:04 22:06
ВОЗНЕСЕНСЬК 00:36 00:39
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА 01:08 01:10
ПОМІЧНА 01:58 02:00
НОВОУКРАЇНКА 02:16 02:18
КРОПИВНИЦЬКИЙ 03:19 03:22
ЗНАМ'ЯНКА 04:09 04:32
ОЛЕКСАНДРІЯ 05:09 05:11
П'ЯТИХАТКИ 06:28 07:02
ВЕРХІВЦЕВЕ 07:38 07:40
КАМ'ЯНСЬКЕ 08:07 08:09
ДНІПРО 08:49

Зворотній маршрут: ДНІПРО >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, ДНІПРО.


На нашому сайті ви завжди можете: