ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
харківодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:19
13:04
харківодеса
8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:19
13:04
краматорськодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:19
13:04
краматорськодеса
16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:19
13:04
уманьхарків
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
04:30
09:20
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
04:40
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
04:40
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
04:40
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
04:40
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
04:40
06:30
київзапоріжжя
З 5/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
05:55
07:37
київзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
05:55
07:37
дніпрокиїв
16,18/04,9,10,29-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО
06:18
12:46
дніпрокиїв
13-17,20-24/05 ЩОДЕННО; 27,28/05/2024
06:18
13:41
дніпрокиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/04-3/05; 5-10,13-18/05; 20-25/05; 27-31/05, 3-7,10-14,17-21/06/2024
06:50
12:46
дніпрокиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:50
12:46
дніпрокиїв
18,25/05/2024
06:50
13:41
дніпрольвів
30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
08:20
09:11
дніпрольвів
10-28/02 ПО ПАРНИХ; 1,3/03-9/04 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3; З 10/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,26,28,30/04; З 2/05/2024
08:25
09:11
дніпрольвів
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * ВІДМІНЕНО 14-28/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,10,30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
08:25
09:11
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
08:29
09:02
запоріжжяужгород
10,12,14,18,20/06/2024
08:29
06:08
запоріжжясолотвино
17,21/05/2024
08:31
08:47
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
08:51
08:40
запоріжжясолотвино
З 13/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,21,23,25,27,29,31/05; 1,3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
08:51
08:40
запоріжжясолотвино
1/06/2024
08:51
08:43
запоріжжясолотвино
29,31/05; 3,5,7/06/2024
08:51
08:43
запоріжжясолотвино
25/05/2024
08:51
08:47
запоріжжясолотвино
23,27/05/2024
08:51
08:47
запоріжжяужгород
З 14/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 2,4,6,10,12,14,18,20/06/2024
08:51
05:40
запоріжжяужгород
18/04; 10,12,14,18,20/06/2024
08:51
05:40
запоріжжяужгород
28/05/2024
08:51
06:05
запоріжжяужгород
26/05; 2/06/2024
08:51
06:07
запоріжжяужгород
30/05; 4,6/06/2024
08:51
06:07
запоріжжясолотвино
22,24/05/2024
08:51
08:53
івано-франківськзапоріжжя
28,29,30/05/2024
09:05
11:05
івано-франківськзапоріжжя
31/05/2024
09:05
11:05
чернівцізапоріжжя
7/06/2024
09:05
11:05
чернівцізапоріжжя
4,5,6/06/2024
09:05
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
09:05
11:05
чернівцізапоріжжя
15,21/05/2024
09:05
11:05
ясінязапоріжжя
27/05, 3/06/2024
09:05
11:05
ясінязапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
09:05
11:05
ясінязапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06; 7/06/2024, З 8/06/2024
09:05
11:05
івано-франківськзапоріжжя
31/05/2024
09:05
11:05
івано-франківськзапоріжжя
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
09:05
11:05
чернівцізапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
09:05
11:05
чернівцізапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06/2024 , З 8/06/2024
09:05
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23,27-30/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,27-30/05/2024
09:05
11:05
чернівцізапоріжжя
15,21/05/2024
09:05
11:05
запоріжжясолотвино
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,21/06/2024
09:13
09:02
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18,20/06/2024
09:13
06:08
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
12,13,19-27/05 ЩОДЕННО; 30,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
23,27/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
21/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
09:40
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
09:40
13:00
дніпропокровськ
30/05; 4,6,8/06/2024
09:40
13:00
дніпропокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-28/05; 30,31/05; 1,4,6,8/06/2024
09:40
13:00
дніпропокровськ
13,14,20-28/05 ЩОДЕННО; 31/05; 1/06/2024
09:40
13:00
львівзапоріжжя
26,27/04; 24,25/05/2024
10:18
12:33
одесахарків
6/06/2024
10:23
16:42
одесакраматорськ
6/06/2024
10:23
16:45
одесахарків
21,23/05/2024
10:28
16:42
одесакраматорськ
21,23/05/2024
10:28
16:45
одесахарків
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,23/05; 6/06/2024
10:51
16:42
одесакраматорськ
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,23/05; 6/06/2024
10:51
16:45
ужгородзапоріжжя
3,4/06/2024
11:27
13:08
ужгородзапоріжжя
23/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,6/06/2024
11:27
13:08
ужгородзапоріжжя
6/06/2024
11:27
13:08
ужгородзапоріжжя
21,22/05/2024
11:27
13:08
одесазапоріжжя
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,27/04; 5,7,9/05/2024
11:37
13:24
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
11:46
13:36
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
11:46
13:36
запоріжжяльвів
23/05/2024
11:49
12:24
солотвинозапоріжжя
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12,16,18,20/06/2024
11:53
13:41
солотвинозапоріжжя
8/06/2024
11:53
13:41
ужгородзапоріжжя
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,17,19/06/2024
11:53
13:41
запоріжжяльвів
27/05/2024
11:55
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
11:55
12:24
ужгородзапоріжжя
8/06/2024
12:08
13:49
ужгородзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9-12/06; 13,16-20/06/2024
12:08
13:49
солотвинозапоріжжя
24/05; 1,8/06/2024
12:10
13:55
солотвинозапоріжжя
З 4/03/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 1,2,4,6,8,10,12,16,18,20/06/2024
12:10
13:55
солотвинозапоріжжя
25/05/2024
12:10
13:55
ужгородзапоріжжя
З 3/03/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/05; 3,5,7,9,11,13,17,19/06/2024
12:10
13:55
ужгородзапоріжжя
31/05; 7/06/2024
12:10
13:55
солотвинозапоріжжя
16,18,20/06/2024
12:20
14:03
солотвинозапоріжжя
10,12/06/2024
12:20
14:03
ужгородзапоріжжя
13,17,19/06/2024
12:20
14:03
ужгородзапоріжжя
9,11/06/2024
12:20
14:03
солотвинозапоріжжя
26,28,30/05; 2/06/2024
12:36
14:31
солотвинозапоріжжя
4/06/2024
12:36
14:31
солотвинозапоріжжя
6/06/2024
12:36
14:31
солотвинозапоріжжя
22/05/2024
12:36
14:31
солотвинозапоріжжя
6/05; 10,12,16,18,20/06/2024
12:36
14:31
солотвинозапоріжжя
23/05/2024
12:36
14:31
солотвинозапоріжжя
21/05/2024
12:36
14:31
ужгородзапоріжжя
3/06/2024
12:36
14:31
ужгородзапоріжжя
5,7/05; 9,11,13,17,19/06/2024
12:36
14:31
ужгородзапоріжжя
27,29/05; 5/06/2024
12:36
14:31
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
12:38
12:24
запоріжжяльвів
28-31/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО
12:38
12:24
київзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,6,7,8,23/05/2024
12:55
14:15
київзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
12:55
14:15
пшемисль головнийзапоріжжя
З 9/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,10,11,12,13,16,17,18,19,20/06/2024
13:03
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-23,26-30/05,2-6/06/2024 , З 9/06/2024
13:03
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
9,11,13,16/06/2024
13:03
14:49
пшемисль головнийзапоріжжя
3,4,5,6/06/2024
13:03
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
22/05/2024
13:03
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
10,12,17,18,19,20/06/2024
13:03
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
19-23,26-30/05,2-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05; 3,4,5,6/06/2024
13:03
14:52
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
13:28
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
13:30
15:36
дніпротрускавець
21/05/2024
14:30
11:13
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
14:30
11:22
дніпроворохта
22/05/2024
14:30
14:09
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
14:35
11:13
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
14:35
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
14:35
11:13
дніпротрускавець
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18/06/2024
14:35
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
14:35
11:37
дніпрольвів
30/05/2024
14:35
08:27
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
14:35
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
14:35
11:22
дніпроівано-франківськ
3,5/06/2024
14:35
11:22
дніпроворохта
24/05; 7,11,13,17,19,21/06/2024
14:35
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
14:35
14:09
запоріжжяясіня
1,3,16,23/05/2024
14:53
10:43
запоріжжячернівці
23/05/2024
14:53
10:30
запоріжжяівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
15:00
07:33
запоріжжячернівці
15/05/2024
15:00
10:21
запоріжжячернівці
3,4,5,6/06/2024
15:00
10:21
запоріжжячернівці
20-22/05/2024 ЩОДЕННО
15:00
10:30
запоріжжяясіня
10,12,14,17/06/2024
15:00
10:43
запоріжжяясіня
24,31/05, 7/06/2024
15:00
10:43
запоріжжяясіня
11,13,18,19,20,21/06/2024
15:00
10:43
запоріжжяівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
15:00
07:33
запоріжжячернівці
31/05/2024
15:00
10:21
запоріжжячернівці
18,19,20,21/06/2024
15:00
10:21
запоріжжячернівці
14,17/06/2024
15:00
10:21
запоріжжячернівці
20,21,22,24/05/2024
15:00
10:30
запоріжжячернівці
3-7/06/2024 ЩОДЕННО
15:00
10:30
запоріжжяясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,14,17,18,19,20,21/06/2024
15:06
10:43
запоріжжяясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24,27-31/05,3-7/06/2024 , З 8/06/2024
15:06
10:43
запоріжжяівано-франківськ
26/05/2024
15:06
07:33
запоріжжячернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24/05; 25,26,27-31/05,3-7/06/2024 , З 8/06/2024
15:06
10:21
запоріжжячернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,10,11,12,13,14,17,18,19,20,21,25,26,27,28/06/202 4
15:06
10:21
запоріжжячернівці
19,25/05/2024
15:06
10:30
запоріжжяльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
15:31
12:24
дніпрокиїв
23/05/2024
16:10
22:15
запоріжжякиїв
15-19,22-26,29/04-3,6-10,13-17,20-24,27-31/05,3-7, 10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,23/05/2024
16:10
22:15
запоріжжякиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,8,9,10,11,15-19,22-26,29/04-3,6-10,13-17,20- 24,27-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024
16:17
22:15
запоріжжякиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
16:17
22:15
запоріжжяодеса
16,18,22,24,26,30/04; 2,6,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
18:16
08:00
дніпроодеса
15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
18:16
08:00
запоріжжяодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,16,18,22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
18:30
08:00
дніпроодеса
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12 ПО НЕПАРНИХ; 7,9,11,13/12/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
18:30
08:00
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
19:02
13:40
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
19:02
13:40
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
19:02
13:48
запоріжжяковель
24,26/05/2024
19:02
13:48
запоріжжяужгород
10,11/06/2024
19:30
14:31
запоріжжяужгород
27/05/2024
19:30
14:33
запоріжжяужгород
28,29,30/05, 4,6/06/2024
19:30
14:33
запоріжжяужгород
22,23/05/2024
19:30
14:37
запоріжжяужгород
3/06/2024
19:30
14:37
запоріжжяужгород
5/06/2024
19:30
14:38
запоріжжяужгород
21/05/2024
19:30
15:00
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/06; 12,13,17,18,19,20/06/2024
19:42
14:27
запоріжжяужгород
8-11/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11/06/2024
19:42
14:31
запоріжжяужгород
25,26,31/05; 1,7/06/2024
19:42
14:33
запоріжжяужгород
24/05/2024
19:42
14:37
запоріжжяужгород
2/06/2024
19:42
14:37
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
21:00
14:15
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
21:00
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
21:00
14:15
покровськльвів
8/06/2024
21:00
14:15
покровськльвів
4,6/06/2024
21:00
14:15
покровськльвів
24/05/2024
21:00
14:15
покровськльвів
21,23,28/05/2024
21:00
14:15
покровськльвів
30/05/2024
21:00
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
21:00
14:15
покровськльвів
31/05/2024
21:00
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
21:00
14:15
покровськльвів
10/12/2023-22/02/2024 ЩОДЕННО; З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,20/06/2024
21:00
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
21:00
14:15
покровськльвів
16/04; 11,13,20/06/2024
21:00
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
21:00
14:15
дніпрохелм
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
21:48
16:33
дніпрольвів
21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
21:58
12:59
покровськльвів
22,27/05/2024
21:58
12:59
покровськльвів
18,23,25/04; 11,13,18,20/06/2024
21:58
12:59
покровськльвів
17,22/04; 1,6,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
21:58
12:59
покровськльвів
4,6/06/2024
21:58
12:59
покровськльвів
30/05/2024
21:58
12:59
покровськльвів
21,23,28/05/2024
21:58
12:59
дніпрольвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,20-23/05; 24,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
22:06
12:59
дніпрольвів
24/05/2024
22:06
13:30
покровськльвів
31/05/2024
22:06
12:59
покровськльвів
8/06/2024
22:06
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
22:06
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,18,20/06/2024
22:06
12:59
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
22:06
12:59
покровськльвів
24/05/2024
22:06
13:30
дніпрохелм
З 20/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-23/05; 24,26-30/05/2024 , З 8/06/2024
22:16
17:20
дніпрохелм
17,24/05/2024
22:16
17:20
дніпрохелм
19-23,26-30/05/2024 ЩОДЕННО
22:16
17:20
запоріжжякиїв
20-23,27-30/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
22:30
05:58
запоріжжякиїв
10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
22:30
05:58
запоріжжякиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10-13,17-20/06/2024
22:35
05:58
запоріжжякиїв
З 5/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05,3-6/06/2024, З 8/06/2024
22:35
05:58
запоріжжяпшемисль головний
З 4/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05; 2,3,4,5/06/2024, З 8/06/2024
22:50
15:21
запоріжжяпшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,17,18,19,20/06/2024
22:50
15:21
запоріжжяпшемисль головний
24/05/2024
22:50
15:21
запоріжжяпшемисль головний
10,11,12,13,17,18,19,20/06/2024
22:50
15:21
запоріжжяпшемисль головний
2,3,4,5/06/2024
22:50
15:21
харківумань
15,17,23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
23:10
09:03
харківумань
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
23:15
09:03

Дніпро-Головний: Зручний Вокзал для Подорожей та Пересадок

Станція Дніпро-Головний є однією з ключових залізничних станцій в Україні та центральним вокзалом міста Дніпро. Розташований за адресою пл. Вокзальна, 11, він відомий своєю зручністю для пасажирів, які подорожують як в місті, так і на відстані. Станція Дніпро-Головний знаходиться в самому центрі міста, що робить її легкодоступною для пасажирів незалежно від їхнього напрямку подорожі. Ви можете легко дістатися сюди на таксі, громадському транспорті або навіть пішки, якщо ви знаходитесь у центрі міста.

Розклад Руху Поїздів Дніпро-Головний

Регулярні рейси дозволяють вам зручно планувати ваші подорожі та пересадки. Один із найважливіших аспектів для пасажирів - це розклад руху поїздів. Дніпро-Головний обслуговує різні напрямки та маршрути, включаючи популярні шляхи як Дніпро-Львів, Дніпро-Київ та інші.
Через станцію Дніпро-Головний, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 34 поїзди щоденно. З цієї кількості, 2 поїзди належать до категорії "Інтерсіті", а решта - швидкі потяги, які забезпечують зручні та ефективні зв'язки між різними містами України.

Більшість поїздів прибуває на станцію Дніпро-Головний в першій половині дня, забезпечуючи пасажирам зручний розклад подорожей. Серед них найраніший поїзд, під номером 065Ш, прибуває на залізничний вокзал Дніпро-Головний о 04:40 ранку, робить зупинку на 20 хвилин, а після цього відправляється в свій наступний маршрут о 05:00.

Найпізніший поїзд, з номером 065К, прибуває на станцію о 22:43, також робить коротку зупинку на 20 хвилин і відправляється о 23:03. Середній час зупинки поїздів на станції становить приблизно 20 хвилин, що дає пасажирам можливість зручно виходити та сідати в потяги.
Найпопулярніші маршрути: 

  • 041П Дніпро-Головний - Трускавець: Цей маршрут є зручним для тих, хто планує подорож до Трускавця. Залізничний поїзд №041П пропонує надійний спосіб дістатися до цього курортного міста.
  • 131П Дніпро-Головний - Львів: Якщо ваша подорож спрямована до Львова, то поїзд №131П зі станції Дніпро-Головний може бути оптимальним варіантом.

Важливо відзначити, що деякі з потягів, які проходять через Дніпро-Головний, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Тому, якщо ви плануєте подорож, рекомендується перед відправленням перевірити графік руху конкретного поїзда.

Дніпро-Головний: Купити Квиток Легко та Швидко

Онлайн придбання квитків на поїзд до Дніпро-Головний стало надзвичайно простим завдяки сучасним технологіям. Тепер ви можете замовити жд білети на потяги до Дніпра онлайн, що дозволить вам уникнути черг та забезпечити собі місце в потягу.
Попередній продаж квитків на поїзд в Дніпро-Головний відкривається за 45 днів до дати відправлення. Щоб мати можливість вибрати кращі місця і забезпечити собі комфортну подорож, рекомендуємо планувати придбання квитків заздалегідь. Пам'ятайте, що чим раніше ви це зробите, тим більше шансів на отримання бажаних місць в поїзді.

Модернізований Вокзал 

Станція Дніпро-Головний пройшла серйозну модернізацію в останні роки, що дозволило покращити комфорт та послуги для пасажирів. Зручні крісла, чисті та сучасні приміщення, Wi-Fi доступ та інші зручності зробили цей вокзал приємним місцем для очікування поїзда.

Розваги та Ресторани

На вокзалі Дніпро-Головний є кілька ресторанів, кафе та магазинів, де ви можете придбати їжу, напої та подарунки для себе або вашого спутника. Це особливо зручно, якщо ви маєте додатковий час перед поїздкою.

Безпека та Контроль

Вокзал Дніпро-Головний підтримує високі стандарти безпеки та контролю. Ви можете бути впевнені в вашій безпеці під час подорожі. Також працює багажна кімната, де ви можете залишити свій багаж під наглядом.

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ.

У розкладі поїздів по станції ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ: 229

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ.

Розклад поїздів по станції ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!