Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КОВЕЛЬ >> КИЇВ поїзд №98

сполученням КОВЕЛЬ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
КОВЕЛЬ 20:10
ГОЛОБИ 20:39 20:41
РОЖИЩЕ 21:02 21:04
КІВЕРЦІ 21:20 21:42
ЛУЦЬК 21:58 22:21
КІВЕРЦІ 22:38 22:40
КЛЕВАНЬ 23:20 23:22
РІВНЕ 23:45 23:54
ЗДОЛБУНІВ 00:08 00:27
ОСТРОГ 00:50 00:52
КРИВИН 01:07 01:09
СЛАВУТА 01:21 01:23
ШЕПЕТІВКА 01:43 01:45
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 02:44 02:46
КОРОСТЕНЬ 03:54 03:56
СВЯТОШИН 05:33 05:35
КИЇВ 05:51

Зворотній маршрут: КИЇВ >> КОВЕЛЬ.
Розклад поїздів по станціях: КОВЕЛЬ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: