ДНІПРО – ЛЬВІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом дніпрольвів

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
40
08:51
23:31
181
14:35
08:27
41
14:35
08:27
6
15:00
04:58
128
15:31
12:24
4
19:30
08:47
4
19:42
08:47
233
21:00
14:15
233
21:00
14:15
233
21:58
12:59
233
21:58
12:59
233
22:06
12:59

Інформація про маршрут поїзда Дніпро - Львів

Якщо ви збираєтеся купити онлайн квиток на поїзд Дніпро - Львів на сайті AnyTrain, перш за все, вам потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви зайшли на сайт, щоб дізнатися розклад поїздів між станціями Дніпро - Львів, ми хотіли б нагадати, що він періодично змінюється, тому рекомендуємо вам перевіряти наявність поїздів.

На даний момент розклад поїзда за маршрутом Дніпро - Львів включає в себе 11 поїздів. Середній час подорожі між цими двома станціями становить 14 годин, при цьому на маршруті є 3 зупинки. Станції, на яких найчастіше робляться зупинки поїздами, що прямують за маршрутом Дніпро - Львів, включають Київ-Пас., Житомир, Коростень, Кривий Ріг, Хмельницький.  Графік руху по цих станціях також доступний на нашому сайті.

Відстань між станціями становить 942 км. Найшвидший поїзд, номер 6, долає цю відстань за 13 годин 50 хвилин. У той час як найповільніший поїзд Дніпро - Трускавець, номер 41, потребує на це 17 годин 52 хвилини. Найраніший поїзд номер 131 вирушає о 08:25, а найпізніший, номер 79, відправляється о 22:06.

Продаж квитків на поїзд Дніпро-Головний - Львів відкривається за 45 днів. Що раніше ви вирішите придбати квиток на поїзд, то більше у вас шансів вибрати найкращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

Залізничні квитки Дніпро - Львів на AnyTrain

Сервіс AnyTrain пропонує послугу придбання залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток Дніпро - Львів з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, за низькою ціною. Електронний залізничний квиток за багатьма маршрутами є підставою для посадки без традиційного паперового квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, придбання залізничного квитка онлайн - це дешевше і зручніше, оскільки вам не доведеться їхати на вокзал і стояти в черзі.

Однак на всі поїзди передбачена посадка за електронним квитком. Є три види квитків: залізничний квиток із QR-кодом (його не обов'язково друкувати); квитки з кодом бронювання: код бронювання необхідно обміняти на квиток в автоматизованій касі на вокзалі за 35 хвилин до відправлення поїзда; квитки, які необхідно обмінювати на вокзалі - у цьому разі ви можете забронювати й оплатити квитки на потяг, що прямує за маршрутом Дніпро-Львів, онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на касі без черги.

Ціна залізничного квитка на поїзд Дніпро - Львів

Щоб дізнатися вартість залізничного квитка в Дніпрі за допомогою сервісу AnyTrain, вам необхідно вказати дату, пункт відправлення і прибуття. Система автоматично знайде інформацію з Укрзалізниці про всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви зможете вибрати найзручніший за ціною та часом відправлення і прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, люкс, СВ або загальний), місця і додаткові послуги (постільна білизна, чай, кава та інше). Вартість квитка на поїзд до Львова з Дніпра відобразиться нижче.

Як купити залізничні квитки Дніпро -Львів ?

Замовити або купити квитки на поїзд Дніпро - Трускавець можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard через Приват24 (інтернет-банкінг). Після оплати електронний квиток буде вислано на вашу електронну пошту. Якщо в документі зазначено, що він є підставою для проїзду і містить QR-код, його достатньо просто роздрукувати або зберегти на телефоні чи іншому зручному гаджеті та пред'явити перед посадкою. Якщо ні - обміняти в касі вокзалу без черги.

Розклад поїздів Дніпро - Львів 

Наш розклад включає такі поїзди: пасажирські поїзди, електрички (приміські поїзди), експреси, поїзди Hyundai, швидкісні поїзди Intercity та Intercity+. Графік руху поїздів дозволяє пасажирам вирушати вранці, вдень і вночі.

Підтримка