ЗАПОРІЖЖЯ – ОДЕСА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом запоріжжяодеса

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
52
16:01
08:00

Інформація про маршрут поїзда Запоріжжя-1 - Одеса

Для купівлі залізничних квитків на поїзд Запоріжжя-1 - Одеса, через веб-сайт AnyTrain, вам в першу чергу потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між містом Запоріжжя та Одесою, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність доступних поїздів.

Відстань між станціями становить 543 км. Всього курсує 1 поїзд, які з'єднують станції Запоріжжя та Одесу. Поїзд номер 52 вирушає зі станції Запоріжжя-1 о 16.15 і прибуває на кінцеву станцію о 08.00. Загалом поїзд у дорозі перебуватиме 15 годин 45 хвилин.

Основні станції: Дніпро - Головний, Знам'янка - Пас.

Залізничні квитки Запоріжжя-1 - Одеса

AnyTrain пропонує сервіс купівлі залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Запоріжжя - Одеса за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний у касі. Купівля квитків онлайн дає змогу заощадити час і уникнути черг на вокзалі. 

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронної посадки. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (за необхідності обміняти на квиток на вокзалі) і квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі. 

Для купівлі онлайн квитка на поїзд Запоріжжя - Одеса на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати поїздки. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між містом Запоріжжя та Одесою, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою. 

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Одеса? 

Вартість квитка на поїзд Запоріжжя - Ясіня визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату і пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця і додаткові послуги. 

Покупку квитків Запоріжжя - Одеса можна здійснити за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. За наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої. 

Бронювання квитків Запоріжжя-1 - Одеса

Бронювання квитків на поїзд Запоріжжя - Ясіня доступне за 45 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежена. 

Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Одеса

Дізнайтеся розклад поїздів Запоріжжя - Одеса на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity і Intercity+. Виберіть найбільш зручний і відповідний вам варіант.

Підтримка