ЗАПОРІЖЖЯ – УЖГОРОД

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом запоріжжяужгород

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
4
17:40
14:33
4
17:53
14:33

Інформація про маршрут поїзда Запоріжжя-1 - Ужгород

Для купівлі залізничних квитків на поїзд Запоріжжя-1 - Ужгород, через веб-сайт AnyTrain, вам в першу чергу потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між містом Запоріжжя та Ужгородом, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність доступних поїздів.

Відстань між станціями становить 1362 км. Всього курсує 2 поїзди, які з'єднують станції Запоріжжя та Ужгород. Поїзд номер 48 вирушає зі станції Запоріжжя-1 о 06.50 і прибуває на кінцеву станцію Ужгород о 05.35. Загалом поїзд у дорозі перебуватиме 22 години 45 хвилин. Поїзд номер 4 вирушає зі станції Запоріжжя-1 о 17.53 і прибуває на кінцеву станцію Ужгород о 14.27. Загалом поїзд у дорозі перебуватиме 20 години 34 хвилини.

Основні станції: Дніпро-Головний, Ім. Тараса Шевченка, Львів, Чоп

Залізничні квитки Запоріжжя-1 - Ужгород

AnyTrain пропонує сервіс купівлі залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Запоріжжя - Ужгород за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний у касі. Купівля квитків онлайн дає змогу заощадити час і уникнути черг на вокзалі. 

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронної посадки. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (за необхідності обміняти на квиток на вокзалі) і квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі. 

Для купівлі онлайн квитка на поїзд Запоріжжя - Ужгород на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати поїздки. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між містом Запоріжжя та Ужгородом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою. 

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Ужгородом? 

Вартість квитка на поїзд Запоріжжя - Ужгород визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату і пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця і додаткові послуги. 

Покупку квитків Запоріжжя - Ужгород можна здійснити за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. За наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої. 

Бронювання квитків Запоріжжя-1 - Ужгород

На період воєнного стану бронювання квитків на поїзд Запоріжжя - Ужгород доступне за 20 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежена. 

Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Ужгород

Дізнайтеся розклад поїздів Запоріжжя - Ужгород на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity і Intercity+. Виберіть найбільш зручний і відповідний вам варіант.

Підтримка