ЗНАМ'ЯНКА-ПАС.

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ЗНАМ'ЯНКА-ПАС.

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
харківодеса
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-30/07; 1/08/2024
00:10
08:10
уманьхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11-31/07/2024
00:25
09:20
запоріжжяльвів
1-3,8-10,15-17,22-24,29-31/07/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-17,22-24,29-31/07/2024
00:43
15:11
запоріжжяльвів
5-7,12-14/08/2024 ЩОДЕННО
00:43
15:11
запоріжжяльвів
29,30/06; 4-7,11-14,18-21,25-28/07/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11-14,18-21,25-28/07/2024
00:43
15:11
запоріжжяльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10-13,14-16,17-20,21-27/06; 29,30/06; 1-3,4-7,8-10,11-14,15-17,18-21,22-24,25-28,29-31/0 7; 1,5-7,12-14/08/2024
00:43
15:11
запоріжжяльвів
14-16,21-27/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,24,25,26/06/2024
00:43
15:20
запоріжжяльвів
24,25,26/06/2024
00:43
15:20
покровськльвів
2/07/2024
00:43
15:11
покровськльвів
З 8/06/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,15,16,18,20,22,23,25,27,29,30/06; 2,4,6,7,9,11,13,14,16,18,20,21,23,25,27,28,30/07; 1,6,13/08/2024
00:43
15:11
покровськльвів
5,7,12,14/08/2024
00:43
15:11
покровськльвів
10/07/2024
00:43
15:11
покровськльвів
9/07/2024
00:43
15:11
покровськльвів
З 10/06/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,17,19,21,24,26/06; 1,3,5,8,10,12,15,17,19,22,24,26,29,31/07; 5,7,12,14/08/2024
00:43
15:11
покровськльвів
5/07/2024
00:43
15:11
покровськльвів
29,30/06; 4,6,7/07/2024
00:43
15:11
покровськльвів
6,13/08/2024
00:43
15:11
покровськльвів
1,3,8/07/2024
00:43
15:11
покровськльвів
24,26/06/2024
00:43
15:20
покровськльвів
25/06/2024
00:43
15:20
покровськльвів
22,23,27/06/2024
00:43
15:20
львівзапоріжжя
25,27/06/2024
00:48
06:45
львівзапоріжжя
30/06-2/08/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11/07-1/08/2024
00:48
06:45
львівзапоріжжя
29/06/2024
00:48
06:45
львівзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,25,27,29,30/06-2/08/2024
00:48
06:45
львівпокровськ
25,27/06/2024
00:48
13:00
львівпокровськ
30/06-2/08/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,17,18,21,22,24,25,28,29/07/2024
00:48
13:00
львівпокровськ
29/06/2024
00:48
13:00
львівпокровськ
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,15,17,19,21,25,27,29,30/06-2/08/2024
00:48
13:00
львівпокровськ
16,17,18,21,22,24,25,28,29/07/2024
00:48
13:00
покровськльвів
15,17,22,29/07/2024
00:48
15:11
покровськльвів
12,19,26/07/2024
00:48
15:11
покровськльвів
18,25/07/2024
00:48
15:11
покровськльвів
23,30/07/2024
00:48
15:11
покровськльвів
11,13,14,20,21,27,28/07; 1/08/2024
00:48
15:11
покровськльвів
24,31/07/2024
00:48
15:11
покровськльвів
16/07/2024
00:48
15:11
кривий рігкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
00:54
06:26
кропивницькийкиїв
З 9/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12/07-2/08/2024
01:22
05:16
кременчуккиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11/07-1/08/2024
01:22
05:16
кропивницькийкиїв
12/07-2/08/2024 ЩОДЕННО
01:28
05:16
кременчуккиїв
11/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
01:28
05:16
дніпрохелм
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17-20,24-26/06,1-3/07; 4,8-10,11-14,15-17,18-21,22-24,25-28,29-31/07; 1,5-7,12-14/08/2024
01:34
16:33
дніпрохелм
4/07/2024
01:34
16:33
дніпрохелм
24-26/06,1-3,8-10,15-17,22-24,29-31/07,5-7,12-14/0 8/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-17,22-24,29-31/07/2024
01:34
16:33
дніпрохелм
15-17,22-24,29-31/07/2024 ЩОДЕННО
01:39
16:33
дніпрохелм
11-14,18-21,25-28/07 ЩОДЕННО; 1/08/2024
01:39
16:33
дніпрольвів
25/06; 1-3,8-10,15-17,22-24,29-31/07,5-7,12-14/08/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-17,22-24,29-31/07/2024
01:48
12:59
дніпрольвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24,25,26,28/06; 1-3,8-10,11-14,15-17,18-21,22-24,25-28,29-31/07; 1,5-7,12-14/08/2024
01:48
12:59
дніпрольвів
24,26/06/2024
01:48
13:04
дніпрольвів
28/06/2024
01:48
13:04
покровськльвів
25/06; 2/07; 6,13/08/2024
01:48
12:59
покровськльвів
З 8/06/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,25/06; 2,9,11,13,14,16,18,20,21,23,25,27,28,30/07; 1,6,13/08/2024
01:48
12:59
покровськльвів
1,3,8/07; 5,7,12,14/08/2024
01:48
12:59
покровськльвів
З 10/06/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,28/06; 1,3,8,10,12,15,17,19,22,24,26,29,31/07; 5,7,12,14/08/2024
01:48
12:59
покровськльвів
10/07/2024
01:48
12:59
покровськльвів
9/07/2024
01:48
12:59
покровськльвів
24,26/06/2024
01:48
13:04
покровськльвів
28/06/2024
01:48
13:04
київкривий ріг
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
01:54
05:57
дніпрольвів
11-14,18-21,25-28/07 ЩОДЕННО; 1/08/2024
01:55
13:06
дніпрольвів
15-17,22-24,29-31/07/2024 ЩОДЕННО
01:55
13:06
покровськльвів
24,31/07/2024
01:55
13:06
покровськльвів
16/07/2024
01:55
13:06
покровськльвів
15,17,22,29/07/2024
01:55
13:06
покровськльвів
23,30/07/2024
01:55
13:06
покровськльвів
12,19,26/07/2024
01:55
13:06
покровськльвів
18,25/07/2024
01:55
13:06
покровськльвів
11,13,14,20,21,27,28/07; 1/08/2024
01:55
13:06
запоріжжякиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17-20,24-26/06,1-3,8-10,11-14,15-17,18-21,22-24,25 -28,29-31/07; 1,5-7,12-14/08/2024
02:06
05:58
запоріжжякиїв
24-26/06,1-3,8-10,15-17,22-24,29-31/07,5-7,12-14/0 8/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-17,22-24,29-31/07/2024
02:06
05:58
київзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11/07-1/08/2024
02:18
07:37
київзапоріжжя
11/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
02:18
07:37
львівдніпро
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,25,27,29/06/2024
02:29
06:06
львівдніпро
25,27,29/06/2024
02:29
06:06
львівпокровськ
25,27,29/06/2024
02:29
13:00
львівпокровськ
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,25,27,29/06; 16,17,18,21,22,24,25,28,29/07/2024
02:29
13:00
львівпокровськ
16,17,18,21,22,24,25,28,29/07/2024
02:29
13:00
запоріжжяпшемисль головний
25/06; 1-3,8-10,15-17,22-24,29-31/07,5-7,12-14/08/2024 ЩОДЕННО
02:40
15:21
запоріжжяпшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,25,26,28/06; 1-3,8-10,11-14,15-17,18-21,22-24,25-28,29-31/07; 1,5-7,12-14/08/2024
02:40
15:21
запоріжжяпшемисль головний
28/06/2024
02:40
15:21
запоріжжяпшемисль головний
24,26/06/2024
02:40
15:21
запоріжжякиїв
15-17,22-24,29-31/07/2024 ЩОДЕННО
02:41
06:30
запоріжжякиїв
11-14,18-21,25-28/07 ЩОДЕННО; 1/08/2024
02:41
06:30
запоріжжяпшемисль головний
11-14,18-21,25-28/07 ЩОДЕННО; 1/08/2024
02:49
15:21
харківумань
24,26/06; 2,8,10/07; 5,7,13/08/2024
02:54
09:03
харківумань
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24,26/06; 2,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/07; 1,5,7,13/08/2024
02:54
09:03
дніпрольвів
3,9/07; 5,7,13/08/2024
03:08
22:46
дніпрольвів
5,7/07; 3,9,11,З 15/08/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3
03:08
22:46
дніпрольвів
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * ВІДМІНЕНО 11-31/07/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 25/06; 1-9/07; 3-13/08, З 15/08/2024
03:08
22:46
дніпрольвів
25/06; 1/07/2024
03:08
22:46
дорохуськдніпро
24/06-31/08/2024 ЩОДЕННО
03:26
07:28
хелмдніпро
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,24/06-31/08/2024
03:26
07:28
одесахарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
04:01
09:58
харківодеса
6,12,14/08/2024
04:38
13:06
харківодеса
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,15,17,19,21,23,25,27,29/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 6,12,14/08/2024
04:38
13:06
харківодеса
25/06/2024
04:38
13:11
харківодеса
15,21,23,27/06/2024
04:38
13:11
харківодеса
1,3,9/07/2024
04:38
13:12
харківодеса
29/06; 5,7/07/2024
04:38
13:12
краматорськодеса
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,15,17,19,21,23,25,27,29/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 6,12,14/08/2024
04:38
13:06
краматорськодеса
6,12,14/08/2024
04:38
13:06
краматорськодеса
15,21,23,27/06/2024
04:38
13:11
краматорськодеса
25/06/2024
04:38
13:11
краматорськодеса
1,3,9/07/2024
04:38
13:12
краматорськодеса
29/06; 5,7/07/2024
04:38
13:12
харківодеса
15,17,23,29,31/07/2024
05:00
13:24
харківодеса
11,13,19,21,25,27/07/2024
05:00
13:24
краматорськодеса
11,13,19,21,25,27/07/2024
05:00
13:24
краматорськодеса
15,17,23,29,31/07/2024
05:00
13:24
ясінязапоріжжя
30/06-3,7-10,14-17,21-24,28-31/07/2024 ЩОДЕННО
05:01
11:05
ясінязапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23-26/06; 27,30/06-3,7-10,14-17,21-24,28-31/07,4-7,11-14/08/ 2024
05:01
11:05
ясінязапоріжжя
4-7,11-14/08/2024 ЩОДЕННО
05:01
11:11
ясінязапоріжжя
27/06/2024
05:01
11:15
ясінязапоріжжя
23-26/06/2024 ЩОДЕННО
05:01
11:21
івано-франківськзапоріжжя
10-14,26-29/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 26,27/06/2024
05:01
11:05
чернівцізапоріжжя
30/06-3,7-10,14-17,21-24,28-31/07/2024 ЩОДЕННО
05:01
11:05
чернівцізапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/06-3/07, 7-10,14-17,21-24,28-31/07,4-7,11-14/08/2024
05:01
11:05
чернівцізапоріжжя
4-7,11-14/08/2024 ЩОДЕННО
05:01
11:11
івано-франківськзапоріжжя
27/06/2024
05:01
11:15
івано-франківськзапоріжжя
26/06/2024
05:01
11:21
чернівцізапоріжжя
23,24,25/06/2024
05:01
11:21
трускавецьдніпро
27/06/2024
05:20
09:23
трускавецьдніпро
23,25/06; 4,6,12,14/08/2024
05:20
09:23
трускавецьдніпро
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,21,23,25,27,29/06; 1-31/07; 4,6,12,14/08/2024
05:20
09:23
івано-франківськдніпро
24,26/06; 5,7,11,13/08/2024
05:20
09:23
івано-франківськдніпро
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 1/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,18,20,24,26,30/06-30/07; 1,5,7,11,13/08/2024
05:20
09:23
одесахарків
30/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1/08/2024
05:36
16:42
одесакраматорськ
30/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1/08/2024
05:36
16:45
трускавецьдніпро
29/06/2024
05:42
09:25
трускавецьдніпро
1-31/07/2024 ПО НЕПАРНИХ
05:42
09:25
івано-франківськдніпро
30/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1/08/2024
05:42
09:25
одесахарків
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,30/06-30/07; 1/08/2024
05:47
16:42
одесакраматорськ
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,30/06-30/07; 1/08/2024
05:47
16:45
одесазапоріжжя
6,12,20,26/07/2024
05:57
13:11
одесазапоріжжя
30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1/08/2024
05:57
13:11
одесазапоріжжя
24,26/06; 5,7,11,13,15/08/2024
05:57
13:11
одесазапоріжжя
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,24,26,30/06; 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
05:57
13:11
одесадніпро
29/06; 5,13,19,27/07/2024
05:57
11:03
одесадніпро
1,3,7,9,11,15,17,21,23,25,29,31/07/2024
05:57
11:03
одесадніпро
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23,25,27,29/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 4,6,8,12,14/08/2024
05:57
11:03
одесадніпро
23,25,27/06; 4,6,8,12,14/08/2024
05:57
11:03
одесакривий ріг
29/06-31/07/2024 ПО НЕПАРНИХ
05:57
11:12
одесакривий ріг
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-6/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,23,25,29/06-31/07/2024
05:57
11:12
одесакривий ріг
23,25/06/2024
05:57
11:33
львівзапоріжжя
29/06-1/08/2024 ЩОДЕННО
06:07
16:32
львівзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,16,17,18,19,21,29/06-1/08/2024
06:07
16:32
ясінякривий ріг
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,23,25/06; 11-31/07/2024
06:48
10:48
ясінякривий ріг
23,25/06/2024
06:48
10:59
ковельзапоріжжя
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,24,26,30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
07:24
13:23
ковельзапоріжжя
24,26,30/06; 2,4,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
07:24
13:42
ковельзапоріжжя
8,10/07/2024
07:24
13:42
солотвинозапоріжжя
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24,26,28,30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,4,6,8,12,14/08/2024
07:56
13:41
солотвинозапоріжжя
28/06/2024
07:56
13:41
солотвинозапоріжжя
24/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,4,6,8,12,14/08/2024
07:56
13:53
солотвинозапоріжжя
26,30/06/2024
07:56
13:53
ужгородзапоріжжя
29/06/2024
07:56
13:41
ужгородзапоріжжя
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23,25,27,29/06; 1,3,7,9,11,15,17,21,23,25,29,31/07; 5,7,11,13,15/08/2024
07:56
13:41
ужгородзапоріжжя
23,25/06; 3,7,9,11,15,17,21,23,25,29,31/07; 5,7,11,13,15/08/2024
07:56
13:53
ужгородзапоріжжя
27/06; 1/07/2024
07:56
13:53
ужгородзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,23/06-4,7-11,14-18,21-25,28/07-1,4-8,11-15/08/2 024
08:36
13:49
ужгородзапоріжжя
28,29/06/2024
08:36
13:49
ужгородзапоріжжя
26,27,30/06; 1/07/2024
08:36
14:01
ужгородзапоріжжя
23-27,30/06-4,7-11,14-18,21-25,28/07-1,4-8,11-15/0 8/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 26,27,30/06; 1/07/2024
08:36
14:01
пшемисль головнийзапоріжжя
З 9/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23-27,30/06-4,7-11,14-18,21-25,28/07-1,4-8,11-15/0 8/2024
08:57
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
23-27,30/06-4,7-11,14-18,21-25,28/07-1,4-8,11-15/0 8/2024 ЩОДЕННО
08:57
15:09
ворохтадніпро
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 1/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,16,18,20,24,26,30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
08:57
12:31
ворохтадніпро
24,26,30/06; 2,4,8,10,14,16,18,22,24,28,30/07; 1,5,7,11,13,15/08/2024
08:57
13:10
дніпрокиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10-14,17-21,24-28/06,1-5,8-12,15-19,22-26,29/07-2, 5-9,12-16/08/2024
09:30
12:46
дніпрокиїв
24-28/06,1-5,8-12,15-19,22-26,29/07-2,5-9,12-16/08 /2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,15-19,22-26,29/07-1/08/2024
09:30
12:46
київзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
10:03
14:15
запоріжжясолотвино
25,27/06; 1,3/07; 5,7,9,13,15/08/2024
12:44
09:02
запоріжжясолотвино
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,25,27/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 1,5,7,9,13,15/08/2024
12:44
09:02
запоріжжяужгород
24,26,28/06; 2,4,8,10/07; 2,6,8,12,14,16/08/2024
12:44
06:08
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24,26,28/06; 2,4,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/07; 2,6,8,12,14,16/08/2024
12:44
06:08
запоріжжясолотвино
5,9/07/2024
12:49
09:02
запоріжжясолотвино
7/07/2024
12:49
09:02
запоріжжясолотвино
13,21,27/07/2024
12:52
09:02
запоріжжясолотвино
11,15,17,19,23,25,29,31/07; 1/08/2024
12:52
09:02
запоріжжяужгород
14,20,28/07/2024
12:52
06:08
запоріжжяужгород
12,16,18,22,24,26,30/07/2024
12:52
06:08
львівдніпро
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * ВІДМІНЕНО 10-30/07/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,20,24,26,30/06; 2-8/07; 2-14/08, З 16/08/2024
14:18
18:05
львівдніпро
6/07; 2,10,З 16/08/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4
14:18
18:05
львівдніпро
24,26,30/06; 2/07/2024
14:18
18:30
львівдніпро
4,8/07; 4,6,8,12,14/08/2024
14:18
18:30
кривий рігясіня
24,26/06/2024
14:56
10:06
кривий рігясіня
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,20,24,26/06; 2-18/07/2024
14:56
10:06
кривий рігясіня
2-18/07/2024 ПО ПАРНИХ
14:56
10:06
запоріжжяясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,20,21,24-28/06,1-5,8-12/07; 13,14,15-19/07; 20,21,22-26/07; 27,28,29/07-2,5-9,12-16/08/2024
18:37
10:43
запоріжжяясіня
24-28/06,1-5,8-10/07, 2,5-9,12-16/08/2024 ЩОДЕННО
18:37
10:43
запоріжжяівано-франківськ
25,26,27,28/06/2024
18:37
07:33
запоріжжячернівці
14,21/07/2024
18:37
10:21
запоріжжячернівці
13,20,27,28/07/2024
18:37
10:21
запоріжжячернівці
1-5,8-10/07, 2,5-9,12-16/08/2024 ЩОДЕННО
18:37
10:21
запоріжжячернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21-28/06; 1-5, 8/07-2/08, 5-9,12-16/08/2024
18:37
10:21
запоріжжячернівці
8,16,22,23/06/2024
18:37
10:30
запоріжжячернівці
24/06/2024
18:37
10:30
запоріжжяясіня
15,16,17,22,23,24/07/2024
18:44
10:43
запоріжжяясіня
13,20,27,28/07/2024
18:44
10:43
запоріжжяясіня
14,21/07/2024
18:44
10:43
запоріжжяясіня
11,12,18,19,25,26,29/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
18:44
10:43
запоріжжячернівці
15,16,17,22,23,24/07/2024
18:44
10:21
запоріжжячернівці
11,12,18,19,25,26,29/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
18:44
10:21
запоріжжякиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,20,21,24-28/06,1-5,8-12/07; 13,14,15-19/07; 20,21,22-26/07; 27,28,29/07-2,5-9,12-16/08/2024
18:57
22:15
запоріжжякиїв
24-28/06,1-5,8-12,15-19,22-26,29/07-2,5-9,12-16/08 /2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,12,15-19,22-26,29/07-1/08/2024
18:57
22:15
дніпротрускавець
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/06; 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/07; 1,5,7,9,13,15/08/2024
19:02
11:13
дніпротрускавець
2,4,8/07/2024
19:02
11:13
дніпротрускавець
30/06; 6/07/2024
19:02
11:13
дніпротрускавець
5,7,9,13,15/08/2024
19:02
11:13
дніпротрускавець
28/06/2024
19:02
11:13
дніпротрускавець
24,26/06/2024
19:02
11:15
дніпротрускавець
16,22/06/2024
19:02
11:15
дніпроівано-франківськ
29/06; 7/07/2024
19:02
11:28
дніпроівано-франківськ
1,3,5,9/07/2024
19:02
11:28
дніпроівано-франківськ
2,6,8,12,14,16/08/2024
19:02
11:28
дніпроівано-франківськ
25,27/06/2024
19:02
11:28
дніпроівано-франківськ
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,15,17,19,21,23,25,27,29/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 2,6,8,12,14,16/08/2024
19:02
11:28
дніпроівано-франківськ
15,23/06/2024
19:02
11:28
дніпроворохта
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,15,17,19,21,23,25,27,29/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 2,6,8,12,14,16/08/2024
19:02
14:09
дніпроворохта
15,23/06/2024
19:02
14:09
дніпроворохта
1,3,5,9/07/2024
19:02
14:09
дніпроворохта
25,27/06/2024
19:02
14:09
дніпроворохта
2,6,8,12,14,16/08/2024
19:02
14:09
дніпроворохта
29/06; 7/07/2024
19:02
14:09
запоріжжякиїв
11,12,15-19,22-26,29/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
19:06
22:20
запоріжжякиїв
13,14,20,21,27,28/07/2024
19:06
22:20
дніпротрускавець
10,12,16,18,22,24,26,30/07; 1/08/2024
19:10
11:13
дніпротрускавець
14,20,28/07/2024
19:10
11:13
дніпроівано-франківськ
11,15,17,19,23,25,29,31/07/2024
19:10
11:28
дніпроівано-франківськ
13,21,27/07/2024
19:10
11:28
дніпроворохта
13,21,27/07/2024
19:10
14:09
дніпроворохта
11,15,17,19,23,25,29,31/07/2024
19:10
14:09
київдніпро
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10-13,17-20,24-26/06,1-3,8-10,15-17,22-24,29-31/07 ,5-7,12-14/08/2024
19:43
22:27
київдніпро
24-26/06,1-3,8-10,15-17,22-24,29-31/07,5-7,12-14/0 8/2024 ЩОДЕННО
19:43
22:32
запоріжжяльвів
12-27/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,24,26/06/2024
21:00
12:14
запоріжжяльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-27/06; 29,30/06; 1-5,6/07-1/08/2024
21:00
12:14
запоріжжяльвів
29,30/06; 6/07-1/08/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-18,19/07-1/08/2024
21:00
12:14
запоріжжяльвів
6-18/07/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11-18/07/2024
21:00
12:22
запоріжжяльвів
24,26/06/2024
21:00
12:22
запоріжжяльвів
1-5/07/2024 ЩОДЕННО
21:00
12:22
запоріжжяльвів
19/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
21:23
12:49
запоріжжяльвів
11-18/07/2024 ЩОДЕННО
21:23
12:49
київкременчук
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11/07-1/08/2024
21:27
22:45
київкременчук
11/07-1/08/2024 ЩОДЕННО
21:27
22:51
київкропивницький
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
21:36
22:23
запоріжжяковель
7,9/07/2024
22:01
10:22
запоріжжяковель
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21/06; 7,9,11-31/07/2024
22:01
11:53
запоріжжяковель
11-31/07/2024 ПО НЕПАРНИХ
22:02
11:53
запоріжжяужгород
1-3,8-10/07, 5-7,12-14/08/2024 ЩОДЕННО
22:58
14:27
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-30/06; 1-3,8-31/07; 1,5-7,12-14/08/2024
22:58
14:27
запоріжжяужгород
28/06/2024
22:58
14:30
запоріжжяужгород
29,30/06/2024
22:58
14:30
запоріжжяужгород
23/06/2024
22:58
14:34
запоріжжяужгород
14-16,21-27/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23,24,25,26,27/06/2024
22:58
14:34
запоріжжяужгород
24/06/2024
22:58
14:34
запоріжжяужгород
25/06/2024
22:58
14:41
запоріжжяужгород
26,27/06/2024
22:58
14:41
запоріжжяужгород
11-14,18-21,25-28/07 ЩОДЕННО; 1/08/2024
23:07
14:27
запоріжжяужгород
15-17,22-24,29-31/07/2024 ЩОДЕННО
23:07
14:27
запоріжжяодеса
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,21,25,29/06; 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/07; 6,12,14/08/2024
23:10
08:00
запоріжжяодеса
25/06; 6,12,14/08/2024
23:10
08:00
запоріжжяодеса
1,3,9/07/2024
23:10
08:00
запоріжжяодеса
29/06; 5,7/07/2024
23:10
08:00
дніпроодеса
2,8,10/07/2024
23:10
08:00
дніпроодеса
30/06; 4,6/07/2024
23:10
08:00
дніпроодеса
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,18,20,24,26,30/06; 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/07; 1,5,7,13/08/2024
23:10
08:00
дніпроодеса
24,26/06; 5,7,13/08/2024
23:10
08:00
кривий рігодеса
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 30/06-30/07; 1/08/2024
23:10
08:00
кривий рігодеса
30/06-30/07/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-30/07/2024
23:10
08:00
запоріжжяодеса
15,17,23,29,31/07/2024
23:15
08:00
запоріжжяодеса
11,13,19,21,25,27/07/2024
23:15
08:00
дніпроодеса
16,22,24,30/07/2024
23:15
08:00
дніпроодеса
12,14,18,20,26,28/07; 1/08/2024
23:15
08:00
кривий рігодеса
12-30/07 ПО ПАРНИХ; 1/08/2024
23:15
08:00

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ЗНАМ'ЯНКА-ПАС..

У розкладі поїздів по станції ЗНАМ'ЯНКА-ПАС. представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ЗНАМ'ЯНКА-ПАС.: 274

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ЗНАМ'ЯНКА-ПАС..

Розклад поїздів по станції ЗНАМ'ЯНКА-ПАС. регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ЗНАМ'ЯНКА-ПАС., заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!