ЗАПОРІЖЖЯ – СОЛОТВИНО

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом запоріжжясолотвино

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
40
06:50
08:43

Інформація про маршрут поїзда Запоріжжя-1 - Солотвино-1

Для купівлі залізничних квитків на поїзд Запоріжжя-1 - Солотвино-1, через веб-сайт AnyTrain, вам насамперед потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між містом Запоріжжя і Солотвино-1, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність доступних поїздів.

Відстань між станціями становить 1117 км. Всього курсує 1 поїзд, які з'єднують станції Запоріжжя та Солотвино-1. Поїзд номер 40 вирушає зі станції Запоріжжя-1 о 6.50 і прибуває на кінцеву станцію о 08.31. Загалом поїзд у дорозі перебуватиме 25 годин 41 хвилину.

Основні станції: Дніпро-Головний, Козятин - Пас., Львів 

Залізничні квитки Запоріжжя-1 - Одеса

AnyTrain пропонує сервіс купівлі залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Запоріжжя - Солотвино-1 за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний у касі. Купівля квитків онлайн дозволяє заощадити час і уникнути черг на вокзалі. 

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронної посадки. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (за необхідності обміняти на квиток на вокзалі) і квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі. 

Для купівлі онлайн квитка на поїзд Запоріжжя - Солотвино-1 на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати поїздки. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між містом Запоріжжя та Солотвино, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою. 

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Солотвино? 

Вартість квитка на поїзд Запоріжжя - Ясіня визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату і пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця і додаткові послуги. 

Покупку квитків Запоріжжя - Солотвино можна здійснити за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. За наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої. 

Бронювання квитків Запоріжжя-1 - Солотвино

На період воєнного стану бронювання квитків на поїзд Запоріжжя - Солотвино доступне за 20 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежена. 

Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Солотвино-1

Дізнайтеся розклад поїздів Запоріжжя - Солотвино-1 на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity і Intercity+. Виберіть найзручніший і найвідповідніший вам варіант.

Підтримка