ЗАПОРІЖЖЯ – ЯСІНЯ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом запоріжжяясіня

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
6
12:45
10:43

Інформація про маршрут поїзда Запоріжжя - Ясіня

Для купівлі залізничних квитків на поїзд Запоріжжя - Ясіня, через веб-сайт AnyTrain, вам в першу чергу потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між містом Запоріжжя та Ясіня, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність доступних поїздів.

Відстань між станціями становить 1103 км. Всього курсує 1 поїзд, які з'єднують станції Запоріжжя та Ясіня. Поїзд номер 6 вирушає зі станції Запоріжжя о 13.00 і прибуває на кінцеву станцію о 10.43. Загалом поїзд у дорозі перебуватиме 21 годину 43 хвилини.

Основні станції: Дніпро-Головний, Львів, Івано-Франківськ 

Залізничні квитки Запоріжжя - Ясіня

AnyTrain пропонує сервіс купівлі залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Запоріжжя - Ясіня за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний у касі. Купівля квитків онлайн дає змогу заощадити час і уникнути черг на вокзалі. 

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронної посадки. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (за необхідності обміняти на квиток на вокзалі) і квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі. 

Для купівлі онлайн квитка на поїзд Запоріжжя - Ясіня на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати поїздки. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між містом Запоріжжя та Ясіня, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою. 

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя - Ясіня? 

Вартість квитка на поїзд Запоріжжя - Ясіня визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату і пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця і додаткові послуги. 

Покупку квитків Запоріжжя - Ясіня можна здійснити за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. За наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої. 

Бронювання квитків Запоріжжя - Ясіня

Бронювання квитків на поїзд Запоріжжя - Ясіня доступне за 45 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежена. 

Розклад поїздів Запоріжжя - Ясіня

Дізнайтеся розклад поїздів Запоріжжя - Ясіня на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity і Intercity+. Виберіть найзручніший і найвідповідніший вам варіант.

Підтримка