Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХЕРСОН >> КИЇВ поїзд №102

сполученням ХЕРСОН >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ХЕРСОН 19:33
СНІГУРІВКА 20:22 20:24
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 20:59 21:01
БІЛА КРИНИЦЯ 21:25 21:27
ВИСОКОПІЛЛЯ 22:01 22:03
АПОСТОЛОВЕ 22:32 22:54
КРИВИЙ РІГ 23:32 23:37
ТИМКОВЕ 00:48 01:12
МАРЖАНІВКА 01:45 01:47
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 03:52 04:07
ЦВІТКОВЕ 04:37 04:39
МИРОНІВКА 05:35 05:37
КАГАРЛИК 05:55 05:57
КИЇВ 06:58

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ХЕРСОН.
Розклад поїздів по станціях: ХЕРСОН, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: