Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ поїзд №117

сполученням КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 20:05
ФАСТІВ 20:58 21:00
КОЗЯТИН 22:08 22:10
КАЛИНІВКА 22:44 22:46
ВІННИЦЯ 23:04 23:07
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:57 01:00
ГРЕЧАНИ 01:10 01:26
ДУНАЇВЦІ 02:44 02:46
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ 03:43 03:48
ЛАРГА 04:51 05:14
НОВОСЕЛИЦЯ 07:09 07:11
ЧЕРНІВЦІ 07:57

Зворотній маршрут: ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ЧЕРНІВЦІ.


На нашому сайті ви завжди можете: