Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> КОСТЯНТИНІВКА поїзд №126

сполученням КИЇВ >> КОСТЯНТИНІВКА

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 22:20
ДАРНИЦЯ 22:42 22:50
БОРИСПІЛЬ 23:08 23:10
ГРЕБІНКА 00:26 00:28
ЛУБНИ 01:04 01:06
МИРГОРОД 02:07 02:27
ПОЛТАВА 03:54 03:59
ПОЛТАВА 04:30 04:35
КАРЛІВКА 05:14 05:16
КРАСНОГРАД 05:50 05:52
КЕГИЧІВКА 06:15 06:17
САХНОВЩИНА 06:37 06:39
ЛОЗОВА 07:23 07:45
БАРВІНКОВЕ 08:30 08:32
СЛОВ'ЯНСЬК 09:09 09:16
КРАМАТОРСЬК 09:29 09:34
ДРУЖКІВКА 09:44 09:47
КОСТЯНТИНІВКА 10:10

Зворотній маршрут: КОСТЯНТИНІВКА >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, КОСТЯНТИНІВКА.


На нашому сайті ви завжди можете: