Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> ВІННИЦЯ поїзд №132

сполученням ОДЕСА >> ВІННИЦЯ

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 12:29
РОЗДІЛЬНА 13:32 13:34
ПОДІЛЬСЬК 15:04 15:25
КОДИМА 16:16 16:18
КРИЖОПІЛЬ 16:50 16:52
ВАПНЯРКА 17:11 17:13
РАХНИ 17:45 17:47
ЖМЕРИНКА 18:23 18:34
ГНІВАНЬ 18:59 19:01
ВІННИЦЯ 19:21

Зворотній маршрут: ВІННИЦЯ >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, ВІННИЦЯ.


На нашому сайті ви завжди можете: