Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КОСТЯНТИНІВКА >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК поїзд №2

сполученням КОСТЯНТИНІВКА >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Станція Прибуття відправлення
КОСТЯНТИНІВКА 16:41
ДРУЖКІВКА 17:00 17:02
КРАМАТОРСЬК 17:11 17:16
СЛОВ'ЯНСЬКИЙ КУРОРТ 17:37 17:44
ЛИМАН 18:07 18:09
СВЯТОГІРСЬК 18:38 18:40
ІЗЮМ 19:09 19:11
ХАРКІВ 21:01 21:18
ПОЛТАВА 23:28 23:48
МИРГОРОД 00:52 00:53
КИЇВ 03:42 04:02
ЛЬВІВ 10:21 10:41
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 13:08

Зворотній маршрут: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КОСТЯНТИНІВКА.
Розклад поїздів по станціях: КОСТЯНТИНІВКА, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.


На нашому сайті ви завжди можете: