Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЛЬВІВ >> УЖГОРОД поїзд №201

сполученням ЛЬВІВ >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
ЛЬВІВ 06:43
СТРИЙ 07:48 07:52
СКОЛЕ 08:23 08:25
СЛАВСЬКЕ 08:54 08:57
ВОЛОВЕЦЬ 09:46 09:48
СВАЛЯВА 10:18 10:20
КАРПАТИ 10:28 10:29
МУКАЧЕВО 10:45 10:50
БАТЬОВО 11:21 11:23
УЖГОРОД 12:10

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> ЛЬВІВ.
Розклад поїздів по станціях: ЛЬВІВ, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: