Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> УЖГОРОД поїзд №207

сполученням КИЇВ >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 16:12
КОЗЯТИН 19:29 19:33
ВІННИЦЯ 20:39 20:46
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 22:45 23:00
ПІДВОЛОЧИСЬК 00:05 00:11
ТЕРНОПІЛЬ 01:02 01:11
ЛЬВІВ 03:15 03:45
СТРИЙ 04:55 05:00
СКОЛЕ 05:33 05:35
СЛАВСЬКЕ 06:07 06:09
ВОЛОВЕЦЬ 07:25 07:35
СВАЛЯВА 08:06 08:11
КАРПАТИ 08:20 08:21
МУКАЧЕВО 08:36 08:41
БАТЬОВО 09:14 09:17
УЖГОРОД 10:04

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: