Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

УЖГОРОД >> КИЇВ поїзд №207

сполученням УЖГОРОД >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
УЖГОРОД 18:00
БАТЬОВО 18:46 18:48
МУКАЧЕВО 19:23 19:26
КАРПАТИ 19:43 19:44
СВАЛЯВА 19:53 19:55
ВОЛОВЕЦЬ 20:27 20:35
СЛАВСЬКЕ 21:27 21:29
СКОЛЕ 21:57 21:59
СТРИЙ 22:29 22:31
ЛЬВІВ 23:35 23:55
ТЕРНОПІЛЬ 01:53 01:58
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 03:47 04:02
ВІННИЦЯ 05:54 06:01
КОЗЯТИН 07:38 07:40
КИЇВ 10:32

Зворотній маршрут: КИЇВ >> УЖГОРОД.
Розклад поїздів по станціях: УЖГОРОД, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: