Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ поїзд №219

сполученням КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 01:37
ФАСТІВ 02:34 02:36
КОЗЯТИН 03:54 04:20
ВІННИЦЯ 05:15 05:20
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 07:28 07:43
ПІДВОЛОЧИСЬК 08:47 08:49
ТЕРНОПІЛЬ 09:40 09:59
ЛЬВІВ 12:15 12:35
ХОДОРІВ 13:38 13:40
ГАЛИЧ 14:22 14:24
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 15:03 15:27
КОЛОМИЯ 16:17 16:19
ЧЕРНІВЦІ 17:30

Зворотній маршрут: ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ЧЕРНІВЦІ.


На нашому сайті ви завжди можете: