Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> УЖГОРОД поїзд №239

сполученням КИЇВ >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 19:47
КОРОСТЕНЬ 22:10 22:12
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 23:23 23:25
ШЕПЕТІВКА 00:21 00:36
ЛЬВІВ 04:11 04:37
СТРИЙ 05:50 05:55
СКОЛЕ 06:26 06:28
СЛАВСЬКЕ 07:00 07:05
ВОЛОВЕЦЬ 08:18 08:28
СВАЛЯВА 09:00 09:04
МУКАЧЕВО 09:31 09:35
УЖГОРОД 10:58

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: