Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ поїзд №250

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 19:15
КОЛОМИЯ 20:22 20:36
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 21:54 22:53
ХОДОРІВ 00:13 00:15
ЛЬВІВ 01:28 01:48
ТЕРНОПІЛЬ 03:42 03:46
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 06:01 06:17
ВІННИЦЯ 08:12 08:17
КОЗЯТИН 09:31 09:33
КИЇВ 12:32

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: