Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> УЖГОРОД поїзд №258

сполученням ОДЕСА >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 16:54
РОЗДІЛЬНА 18:02 18:04
ПОДІЛЬСЬК 19:37 19:52
ВАПНЯРКА 21:41 21:43
ЖМЕРИНКА 22:52 23:12
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:40 01:16
ПІДВОЛОЧИСЬК 02:17 02:19
ТЕРНОПІЛЬ 03:06 03:11
ЗЛОЧІВ 04:07 04:09
КРАСНЕ 04:34 04:36
ЛЬВІВ 05:16 05:50
СТРИЙ 06:50 06:52
СЛАВСЬКЕ 07:50 07:52
ВОЛОВЕЦЬ 09:07 09:15
СВАЛЯВА 09:47 09:49
КАРПАТИ 09:59 10:00
МУКАЧЕВО 10:16 10:22
БАТЬОВО 10:54 10:56
УЖГОРОД 11:46

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: