Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

БЕРДЯНСЬК >> ХАРКІВ поїзд №262

сполученням БЕРДЯНСЬК >> ХАРКІВ

Станція Прибуття відправлення
БЕРДЯНСЬК 08:30
ВЕРХНІЙ ТОКМАК 10:03 10:09
ВЕЛИКИЙ ТОКМАК 11:03 11:05
ФЕДОРІВКА 11:52 12:14
ЗАПОРІЖЖЯ 13:19 13:24
ПАВЛОГРАД 14:51 14:53
ЛОЗОВА 15:57 16:00
ХАРКІВ 18:06

Зворотній маршрут: ХАРКІВ >> БЕРДЯНСЬК.
Розклад поїздів по станціях: БЕРДЯНСЬК, ХАРКІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: